موج رسا
امام جمعه طارم:

امام جمعه شهرستان طارم با اشاره به وضعیت جاده های کشور گفت: کشته شدن روزانه ۴۸ نفر در راه های مواصلاتی کشور فاجعه ای عظیم است.

کد خبر: ۲۰۳۴۹
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷

به گزارش موج رسا,به نقل از برگ زیتون، حجت الإسلام محمد صادقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان طارم ضمن تبریک هفته وحدت سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام و حضرت امام صادق(ع) خدمت عموم شیعیان جهان اظهار داشت: علت نامگذاری هفته وحدت بخاطر اخلاق زیبا و محبت پیامبر نسبت به مردم بود که روز اخلاق و مهرورزی هم نامگذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: پیامبر گرامی اسلام در حدیثی به امر ازدواج تأکید نموده و فرموده است هرکس ازدواج و تشکیل خانواده ندهد از پیروان من محسوب نمی شود که این خود نشان از اهمیت ازدواج و پرداختن به تشکیل خانواده در اسلام است.

امام جمعه شهرستان طارم ضمن تقدیر از زحمات شهرداری طارم گفت: مسجد ساکنین مسکن مهر در هنگام بارندگی دچار آب گرفتگی شده و مشکلاتی را برای اهالی ایجاد می کرد که با همت شهردار و کارکنان آن مسطح و جاده آن نیز هموار شد.

صادقی پور با اشاره به مشکلات پیاده روهای شهر آببر افزود: پیاده روی های مرکز شهرستان در بیشتر جاها نیازمند بازسازی است بنابراین بعلت ضعیف بودن پیاده رو ها مردم مجبورند وارد جاده اصلی شوند که این کار خطرساز است امیدوارم با همت مردم و شهرداری این مشکل حل شود.

خطیب نماز جمعه طارم ضمن تقدیر از اقدامات وزیر امور خارجه کشورمان بخاطر قاطعیت در مقابل سفیر انگلیس گفت: انتظار اخراج سفیر انگلیس در ایران بود چون شکی در دشمنی با انگلیس و آمریکا در سالهای متمادی گذشته نداریم.

صادقی پور با اشاره به مسائل سیاسی روز جهان افزود: آزادی شهر حلب دومین شهر صنعتی سوریه نشان اینست که مقاومت و استقامت در حلب جواب داد و مشخص شد که مردم یاران دولت بوده و از ارتش حمایت کردند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان طارم روز ایمنی حمل و نقل و رانندگان را گرامیداشت و گفت: امروزه بزرگترین ضعفی که در کشور ما وجود دارد اینست که روزانه ۴۸ نفر در جاده ها کشته می شوند که این ضایعه و فاجعه بزرگی است.

img_1779

img_1778

img_1783

انتهای پیام/

 

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: نماز جمعه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: