موج رسا
در دیدار مدیرکل راهداری زنجان با رانندگان بخش کالا عنوان شد

ایرج دست نشان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل جاده ای با حضور در جمع رانندگان و مدیران شرکت های حمل و نقل کالا در  پایانه بارصبای زنجان از نزدیک با شاغلین و فعالان این بخش گفتگو کرد.

کد خبر: ۲۰۳۷۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰

به گزارش موج رسا, دست نشان دراین دیدار افزود: رانندگان به خصوص در بخش حمل و نقل بار یکی از قشرهای زحمتکش  جامعه هستند چرا که چرخه اقتصادی استان  مرهون تلاش وافر این افراد است.

وی ضمن تاکید بر اهتمام رانندگان این بخش برارتقا ایمنی افزود: جایگاه حمل و نقل به عنوان شریان اصلی اقتصاد نقش ویژه ای در تحقق سند چشم انداز توسعه استان دارد  و  توجه به " ارتقاء فرهنگ ترافیکی" از جمله دغدغدهایی است که بایستی بیش از پیش از سوی فعالان این بخش مورد توجه قرار گیرد.

دست نشان اظهارداشت: همراهی و همدلی مدیران و رانندگان در شرکت های حمل و نقل کالا به عنوان یک ظرفیت مهم قلمداد می شود و توجه به رعایت قوانین و ضوابط بویژه در اضافه تناژ، معاینه فنی و نظارت مداوم بر فعالیت های ناوگان باری  ضروری است.

وی افزود: در حال حاضر استان زنجان دارای بیش از شش هزار راننده حرفه ای در بخش باری است و بالغ بر 4هزار وسیله نقلیه در این بخش فعال هستند .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تصریح کرد: در سال جاری  بیش چهار میلیون  تن کالا توسط 280.335 انواع ناوگان باری استان حمل شده است.

درادامه این دیدار رانندگان و فعالان بخش حمل و نقل کالا ی استان به بیان مشکلات و موضوعات مربوط به خود پرداختند.

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ناوگان حمل و نقل 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: