موج رسا
معاون برنامه ریزی فرمانداری زنجان:

معاون برنامه ریزی فرمانداری زنجان با اشاره به آماده سازی مکان‌های اسکان اضطراری در استان زنجان گفت: مکان‌های اسکان اضطراری با ظرفیت 6 هزار 200 نفر در استان زنجان آماده سازی شده است.

کد خبر: ۲۰۳۸۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵

به گزارش موج رسا, جلیل جزونقی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با بارش نخستین برف پاییزی تعداد 17 مسجد از مساجد شهر زنجان به منظور خدمت رسانی به مسافرین در راه مانده آماده باش هستند.

وی با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده با شهرستانهای همجوار در خصوص وضعیت راهها و شرایط جوی بیان کرد: با هماهنگی‌های بعمل آماده با پلیس راهور استان در صورتیکه که جاده ای مسدود باشد امکان حرکت مسافرین از مبدا وجود نخواهد داشت .

معاون برنامه ریزی فرمانداری زنجان ابراز کرد: هیچ گونه انسدادی در راههای روستایی تاکنون نداشته ایم فقط در برخی موارد جزء که اداره راه و شهرسازی شهرستان مشغول به برف روبی در این مناطق است.

وی افزود: با هماهنگی عمل آمده با هلال احمر شهرستان در صورت نیاز امکانات از قبیل پتو به مساجد توزیع خواهد شد.

جزونقی افزود‌: همه مساجد از لحاظ سیستم گرمایشی دارای آمادگی بوده و از ابتدای سال تعداد 32 مسجد و مکان برای اسکان اضطراری مسافرین به ظرفیت 6 هزار و 200 نفر آماده سازی شده است.

وی خاطر نشان کرد: با ادارات راه و شهرسازی‌، نیروی انتظامی‌، اورژانس‌، هلال احمر‌، شهرداری و پلیس راه برای آماده باش عوامل به منظور خدمت رسانی هماهنگی بعمل آمده است.

لازم به ذکر است عوامل زحمت و دلسوز شهرداری از نخستین ساعات بارش برف در سطح شهر نسبت به برف روبی و نمک و ماسه پاشی در سطح معابر به منظور رفاه حال شهروندان اقدام کرده‌اند.

انتهای پیام/ع

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: