موج رسا
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خبر داد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از پیشرفت مطلوب ساخت پاسگاههای پیش ساخته پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان زنجان خبرداد.

کد خبر: ۲۰۴۰۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰

به گزارش موج رسا, "ایرج دست نشان"مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اعلام این خبر گفت: سه پاسگاه پیش ساخته پلیس راه در محورهای میانه،بیجاروزنجان- تاکستان در دست ساخت است . 

دست نشان تصریح کرد: پاسگاه پیش ساخته پلیس راه جاده میانه 50 درصد پیشرفت داشته است و عملیات خاکبرداری و آماده سازی پاسگاه پلیس راه جاده بیجار نیز به اتمام رسیده است .
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه ساختمان های جدید پاسگاه های پلیس راه به صورت پیش ساخته و با هدف ایجاد تحولی جدید در سیستم حمل ونقل جاده ای استان و همچنین به منظور رضایتمندی بیشتر مردم از مسائل و رفع مشکلات جاده ای دراستان زنجان احداث می شود،اظهارداشت: کلیه مراحل نصب قطعات پاسگاه پیش ساخته پلیس راه محور زنجان- تاکستان نیز انجام گرفته است و این پاسگاه درحال حاضر آماده نصب جداکننده های داخلی و پنجره ها ،شیب بندی وعایقکاری بام و سایر عملیات نازک کاری است .
دست نشان بیان داشت: درحال حاضر 8.پاسگاه پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان زنجان وجوددارد و ساختمان ها ی پیش ساخته جدید برگرفته از تکنولوژیهای جدید و به روز است که از کیفیت بهتری نسبت به ساختمان های قبلی برخوردار است و پاسگاه پلیس راه مذکور جایگزین پاسگاه فعلی شده ودراین راستا بازسازی پاسگاههای پلیس راه محور زنجان – بیجار و زنجان – خرمدره نیزدر دستور کارقراردارد.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: پلیس راه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: