موج رسا
کد خبر: ۲۰۴۲۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۱

به گزارش موج رسا, Telegram – تلگرام یک مسنجر قدرتمند، رایگان و برای گوشی‌های هوشمند می‌باشد که با تمرکز بر روی دو فاکتور مهم سرعت و امنیت بسیار بالا طراحی شده است. اما در صورتی که تصمیم بگیرید حساب کاربری خود را در تلگرام حذف کنید باید بدانید که گزینه حذف حساب کاربری به صورت پیش‌فرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد و برای حذف حساب خود از تلگرام یا همان حذف اکانت تلگرام، باید ابتدا وارد سایت تلگرام شده و از طریق وب سایت اقدام به حذف حساب کاربری (اکانت) تلگرام خود کنید. برای مشاهد آموزش حذف اکانت تلگرام، در ادامه با موبایل کمکهمراه باشید.

ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش تصویری نحوه حذف اکانت تلگرام (Telegram) بپردازیم. اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید که نسبت به حذف اکانت تلگرام (Telegram) خود اقدام کنید باید مراحلی را طی نمایید که در این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم. چنانچه در رابطه با این موضوع نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

آموزش حذف اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام

برای حذف اکانت تلگرام ابتدا لینک زیر را باز کنید:

Deactivate Telegram

حذف اکانت تلگرام

در این صفحه برای حذف اکانت تلگرام، شماره موبایل خود را وارد نمایید. (۹۸+ را به‌جای صفر اول وارد کنید) و رویNext کلیک کنید.

حذف اکانت تلگرام

در همین لحظه پیامی به تلگرام شما فرستاده می‌شود که حاوی یک پسورد برای حذف اکانت تلگرام شما می‌باشد. اکنون کافیست پسوردی را که دریافت کرده‌اید، در قسمت Password وارد کرده و روی Sign in کلیک نمایید.

حذف اکانت تلگرام

حال به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در آن علت حذف اکانت تلگرام از شما پرسیده می‌شود. در بخش Why are you leaving عبارت I don’t use Telegram sometimes را وارد کرده و روی گزینه Done کلیک نمایید. حالا یک سوال برای تایید حذف اکانت تلگرام از شما پرسیده می‌شود که باید گزینه: Yes, delete my account را انتخاب کنید.

حذف اکانت تلگرامحذف اکانت تلگرامحذف اکانت تلگرام

اکنون اکانت و سابقه فعالیت شما در تلگرام به طور کامل حذف خواهد شد و به همین راحتی شما حذف اکانت تلگرام را با موفقیت انجام دادید.

جمع‌بندی

همانگونه که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش حذف اکانت تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با این موضوع نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: