موج رسا
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان:

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با بیان اینکه شبیخون فرهنگی به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های نظام استکباری جهت تضعیف باور های اعتقادی فرهنگی ملت غیور و بالاخص جوانان است، گفت: دشمن به دنبال گرفتن روحیه جهادی از جوانان ایران اسلامی است.

کد خبر: ۲۰۴۶۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۶

به گزارش موج رسا, به نقل از  مهرزنجان، سردار جهانبخش کرمی عصر امروز در یادواره متوفیان نیروهای مسلح استان زنجان با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان، اظهار کرد: دوران خدمت رزمندگان کشورمان را می‌توان یادآور رشادت ‌ها، جان‌فشانی ‌ها، صبر و استقامت و مظلومیت کسانی دانست که سال ‌های سال دور از خانواده خود و به دور از هر گونه چشم ‌داشت مادی برای دفاع از ارزش‌ های مقدس کشور جانانه جنگیدند و در غربت رمز آزادی و آزاد مردی را آموختند.

وی با بیان اینکه این واقعیت که دوران رشادت رزمندگان بخشی از تاریخ هشت ساله دفاع مقدس ملت سرافراز ایران است، بر هیچ‌ کس پوشیده نیست و این واقعیت نیز که رزمندگان در دوران جانفشانی های خود دوران هشت سال دفاع مقدس با خاطرات و حوادث تلخ و ناگوار فراوانی رو به ‌رو شده‌اند، برای ما اثبات شده است و فراموش کردن این خاطرات هرگز از فکر و ذهن این عزیزان محو نخواهد شد و می‌بایست رشادت مردی‌ ها و دلاوری ‌های این عزیزان برای نسل‌های آینده بازگو شود، تا خدای ناکرده راه را گم نکنند، افزود: دفاعی مقدس در تاریخ و قرآن ریشه دارد و دفاع از کیان اسلام دفاع از کیان انقلاب است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با اشاره به اینکه دستاورد مهم هشت سال دفاع مقدس، شکستن دو ابرقدرت شرق و غرب بود، تصریح کرد: موفقیت‌ های به دست آمده در طول سالیان دفاع مقدس با تدبیر پیامبرگونه و مدیریت ویژه حضرت امام خمینی (ره) محقق شد.

سردار کرمی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی رزمندگان ما از میدان نبرد با سربلندی خارج شده و دشمن را شکست دادند، بیان کرد: این مهم به برکت خون شهدا و ایستادگی ملت رخ داده است.

وی جنگ احزاب، عاشورا و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران را سه جنگ رویارویی حق و باطل اعلام کرد، اظهار داشت: حق و باطل را دارای سابقه تاریخی به وسعت زندگی بشر است که در طول تاریخ سه بار دنیای حق و باطل سه بار رو در روی هم قرار گرفته‌اند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان به ناامیدی دشمن از پیروزی در جنگ نظامی اشاره کرد و گفت: این ناامیدی موجب برنامه‌ ریزی دشمن برای ورود به جنگ نرم با هدف تسلیم کردن اراده‌ها و از بین بردن روحیه جنگ و شهادت شده است.

سردار کرمی با بیان اینکه امروز جوانان باید قدر این انقلاب را بدانند و با هر گونه جنگ فرهنگی دشمن مقابله کنند و ادامه دهنده راه شهداء باشند، افزود: شبیخون فرهنگی به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های نظام استکباری جهت تضعیف باور های اعتقادی فرهنگی ملت غیور و بالاخص جوانان است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال گرفتن روحیه جهادی از جوانان ایران اسلامی است، اظهار داشت: روحیه جهادی برخاسته از انقلاب و میراث شهداست.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان تقویت این میراث ارزنده و بر نهادینه کردن و ترویج فرهنگ جهاد و جهادگری و تعمیم آن به تمامی بخش‌های جامعه تأکید کرد، بیان کرد: دشمنان حاصل و عامل موفقیت های ایران را به خوبی شناخته و در صدد است با بهره‌گیری از مباحث فرهنگی و اجتماعی این عوامل موفقیت را که همان جوانان و روحیه انقلابی و جهادی است را از ایران اسلامی بگیرد.

انتهای پیام/پ

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: شبیخون فرهنگی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: