موج رسا
در بیانیه سازمان بسیج رسانه زنجان مطرح شد؛

انزجار اصحاب رسانه استان زنجان از فتنه‌گران داخلی و خارجی با صدور بیانیه از سوی سازمان بسیج در آستانه 9 دی ماه اعلام شد.

کد خبر: ۲۰۶۱۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶

به گزارش موج رسا, حماسه‌ دشمن شکن 9 دی به عنوان مظهر "وحدت ملی" حول محور ولایت و رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظلله العالی) است.

در بیانیه سازمان بسیج رسانه استان زنجان به مناسبت 9 دی آمده است،مقام معظم رهبری: "حادثه بی‌نظیر ۹ دی از نمونه‌های قدرت نظام است"

به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظلله العالی) هندسه تقابل قدرتهای استکباری با جمهوری اسلامی در جهت سلب قدرت مادی و معنوی، و عزم و اراده ملت ایران است و در مقابل، باید این قدرت را حفظ و روز به روز تقویت کرد که حادثه بی‌نظیر ۹ دی از نمونه‌های قدرت نظام است.

حماسه‌ دشمن شکن 9 دی به عنوان مظهر "وحدت ملی" حول محور ولایت و رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظلله العالی) از نقاط عطف تاریخی در عرصه‌ تقابل راهبردی و مبارزه دائمی انقلاب و ملت ایران با نظام سلطه و استکبار است و  بازخوانی چرایی شکل‌گیری آن ابعاد ناشناخته این حماسه عظیم را به تصویر خواهد کشید.

دستاورد حضور حماسی ملت ایران در 9 دی ماه سال 88 اقتدار و استحکام نظام و گفتمان انقلاب اسلامی را نزد دوستان و دشمنان ارتقا بخشید و به جهانیان اثبات کرد مردم در پرتو ولایت فقیه از چنان ریشه، ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی قادر هستند هر توطئه‌ و فتنه‌ای را خنثی کنند.

فتنه ای که دشمنان قسم خورده خارجی و ایادی مزدور داخلی در سال ۸۸ به پا کردند و هویت پلیدشان را با توهین به مقدسات و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند اما در مقابل مردم ولایتمدار و با بصیرت ایران اسلامی با حضور مخلصانه و با قلبی آکنده از عشق به مکتب، بساط آنرا برچیدند و نقشه شوم آن دیو سیرتان را برملا کردند.

ما جامعه رسانه‌ای و فعالان مطبوعاتی و خبرگزاری‌های عضو سازمان بسیج رسانه استان زنجان به تأسی از رهبر فرزانه انقلاب، حماسه 9دی را تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب دانسته و با افتخار اعلام می‌داریم: احیاء فرهنگ عاشورا و نهضت امام حسین(ع)، پشتیبانی از آرمان‌های حضرت امام(ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی، همراه بودن با ولایت و تلاش برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مولفه‌های ماندگاری این انقلاب است تا بتواند به دست صاحب اصلی‌اش حضرت مهدی(عج)  برسد و با ابراز انزجار از دشمنان و فتنه‌گران داخلی و خارجی انقلاب و میهن اسلامی اعلام می‌داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی و افزایش بصیرت عمومی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: رسانه 9 دی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: