موج رسا

باشگاه یونانی پانیونیوس به مهاجم ایرانی خود به علت بلاتکلیفی‌اش هشدار جدی می‌دهد.

کد خبر: ۲۰۷۶۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲

به گزارش موج رسا,بنا به گزارش رسانه‌های یونان باشگاه پانیونیوس از وضعیت بلاتکلیف کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی خود به خشم آمده است و می‌خواهد هشداری جدی به این بازیکن بدهد.

سایت sport-fm یونان خبر داد: قضیه انصاری فرد با پانیونیوس به یک سناریو بلند تبدیل شده است. پانیونیوس برای اینکه احتمال از دست دادن او را دارد باید خیلی زود به دنبال جایگزینی باشد. پانیونیوس به ماندن انصاری فرد خوش بین نیست به همین خاطر می‌خواهد موضعش را با این بازیکن به صورت قطعی مشخص کند.

اگرچه انصاری فرد بازیکن کلیدی میلوژویچ، سرمربی پانیونیوس است اما باشگاه پانیونیوس از این وضع نابسامان ناراحت است و بزودی با ارسال پیامی به بازیکن ایرانی خود هشدار خواهد داد که در صورت مشخص نکردن وضعیت خود ممکن است در بازی آینده پانیونیوس در این هفته در ترکیب اصلی تیم جایی نخواهد داشت.

 

مدیر باشگاه پانیونیوس با گله از انصاری فرد عنوان کرد که انصاری فرد اگرچه بازیکن خوبی است ولی باید یادش نرود که ما او را از تیم اوساسونای اسپانیا که به لیگ دسته دوم سقوط کرده بود آوردیم.

انصاری فرد در چند هفته گذشته پیشنهادهای متعددی از سوی باشگاه‌های مختلف یونانی داشت که نزدیکترین آنها پیشنهاد المپیاکوس بود که به خاطر اختلاف مالی به نتیجه نرسید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: