موج رسا
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان:

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 3 هزار و 200 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند گفت: 14 هزار و 232 خیّر حامی آنها هستند که از آغاز سال جاری تا کنون 33میلیارد و 500ریال از سوی حامیان به ایتام کمک شده است.

کد خبر: ۲۰۸۸۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۱

به گزارش موج رسا, رضا حسنلو امروز در جمع خبرنگاران ضمن ارائه گزارشی از مساعدت و مشارکت خیران در طرح‌های اجرایی کمیته امداد یکی از رموز موفقیت این نهاد را همراهی و همکاری خیران دانست و اظهار داشت: رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و اعتبارات دولتی است.

وی با اشاره به اینکه توانمندسازی افراد تحت پوشش در دراز مدت اتفاق می افتد، خاطرنشان کرد: خدمات ارائه شده در قالب اورژانسی، فوری و ضروری به اين خانواده‌ها با رفع نیازهای موجود طبق نیاز سنجی صورت گرفته انجام شده و ارائه کمکها  با اولویت‌های تعیین شده انجام می‎شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان افزود: طرح‌های مشارکتی اجرایی توسط کمیته امداد به منظور بهره‌گیری از ظرفیت خیران و مردم نوع دوست اتفاق می افتد که طرح محسنین نیز در همین راستا و در کمک به ایتام و فرزندان تحت پوشش به اجرا گذاشته می‎شود.

حسنلو خاطرنشان کرد: همچنین یک خیر نیز در اقدامی خداپسندانه تعداد 9 تخته فرش به ایتام و فرزندان محسنین سادات تحت حمایت این نهاد اهدا کرد که ارزش ریالی مساعدت صورت گرفته مبلغ 115 میلیون ریال است.

انتهای پیام/ک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: