موج رسا
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان خبرداد

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به کشف مواد مخدر در استان زنجان گفت: 34 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در استان زنجان کشف شد.

کد خبر: ۲۰۹۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱

مختار شير محمدي در گفت وگو با خبرنگار  موج رسا, از كشف 34 كيلو گرم مواد مخدر از يك باند خانوادگي خبر داد  و اظهار کرد: در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعاليت يك نفر در امر تهيه و توزيع مواد مخدر مطلع و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقيقات خود دريافتند اين متهم قصد دارد محموله سنگين موادمخدر را بوسيله يك دستگاه كاميون از مسير استان زنجان به سمت يكي از استانهاي همجوار انتقال دهد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان زنجان با اشاره به اينكه عمليات دستگيري اين متهم آغاز و با تشكيل دو اكيپ از ماموران پليس مبرزه با مواد مخدر استان زنجان به اجرا درآمد خاطر نشان كرد: ، مأموران موفق شدند متهم را در اتوبان زنجان – قزوين شناسايي و دستگير كنند.

وي با تاكيد بر اينكه ماموران در بازرسي دقيق  از اين خودرو 34 كيلو گرم ماده مخدر از نوع ترياك كه در خودرو جاسازي شده بود كشف كردند، گفت : اين سه برادر با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شدند.

شير محمدي با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس  مي تواند گام موثري در برخورد با  قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد. 

 انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برچسب ها: کشف مواد مخدر 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: