موج رسا

مسئولان باشگاه استقلال در نظر دارند براى نيم فصل دوم يك بازيكن ازبكستانى را جذب كنند.

کد خبر: ۲۰۹۳۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰

به گزارش موج رسا, با توجه به اعلام افتخارى مدير عامل باشگاه استقلال قرار است مسئولان مذاكرات لازم را با يك بازيكن ازبكستانى براى پيوستن به استقلال در دستور كار قرار دهند. 

در حال حاضر مديران باشگاه استقلال اين بازيكن خارجى را مورد رصد قرار دادند تا در صورت تاييد سرمربى تيم ،او را جذب كنند. 
 
استقلالی ها در نظر دارند مذاكرات خود را به صورت رسمى با بازيكن ازبكستانى انجام دهد و نكته قابل توجه اين است كه اين بازيكن در خط هافبك و در تيم ملى ازبكستان بازى مى كند .با اين وجود در صورت توافق اين بازيكن مى تواند نيم فصل دوم براى آبى ها به ميدان برود. 
 
نشست مديران استقلال و منصوريان 
 
با توجه به هماهنگى هاى صورت گرفته قرار است در جلسه امشب ميان افتخارى ،منصوريان و ديگر مسئولان باشگاه اسامى ٢٠ بازيكن براى حضور در بازى هاى آسيايى مشخص تا به اين ترتيب به afc اعلام شود.
 
از طرفى اين احتمال وجود دارد كه در جلسه امشب ليست خروجى استقلال تا حدودى مشخص شود.
 
البته پس از آرش افشين كه با دريافت رضايت نامه خود به تيم ديگرى پيوست هم اكنون ميثم مجيدى ديگر بازيكنى است كه خواستار دريافت رضايت نامه خود شده است و اين بازيكن در نظر دارد نيم فصل دوم به تيم ديگرى بپيوندد.با اين تفاسير در جلسه امشب مسئولان باشگاه در مورد رضايت نامه اين بازيكن نيز تصميمات لازم را اتخاذ خواهند كرد.
 
وضعيت آندو فردا مشخص مى شود 
 
با توجه به اينكه قرار بود مسئولان باشگاه ماشين سازى در مورد وضعيت تيموريان براى حضور در تيم استقلال امشب تصميمات لازم را اتخاذ كنند اما نتيجه گيرى صحبت هاى مديران اين باشگاه به فردا موكول شده است .
 
با اين تفاسير وضعيت تيموريان براى حضور در جمع آبى پوشان فردا مشخص مى شود و اين طور كه شواهد نشان مى دهد احتمال پيوستن تيموريان به استقلال زياد خواهد بود.
 
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: