موج رسا
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان:

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان به اجرای موفق طرح گاز رسانی  در استان زنجان گفت: در 9 ماهه امسال 40 روستای استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

کد خبر: ۲۰۹۵۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹

سيد سعيد عسگريان در گفت‌و‌گو با موج رسا, با اشاره به افزایش تعداد مشترکین استفاده از گاز طبیعی اظهار کرد: بيش از 12 هزار مشترك در 9 ماهه سال جاري از نعمت گاز طبیعی برخورا ر شدند.

وي تصریح کرد: در 9 ماه  سال جاری، 12 هزار و 175 مشترک جدید جذب و 4 هزار و 697 انشعاب گاز نصب شده که بر این اساس تاکنون در استان زنجان، 292 هزار و 875 مشترک گاز طبیعی جذب و 160 هزار و 431 انشعاب  نصب شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به برخورداری 359 هزار و 147 خانوار در استان زنجان از نعمت گاز و اتصال به شبکه گاز رسانی، بیان کرد: از این میزان 17 هزار 580 خانوار در 9 ماهه امسال از نعمت گاز برخوردار شدند.  
وي با اشاره به 552 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده در سال جاری خاطر نشان كرد: در 9 ماهه امسال 40 روستا به بهره برداري رسيده است كه تاکنون 20 شهر و 360 روستا در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

عسگریان بر لزوم توسعه گازرسانی به نقاط روستایی استان تأکید کرد و گفت: در استان، گام های بلندی در امر گازرسانی در روستاها صورت گرفته است كه سعي ما بر اين است كه شبکه گاز رسانی در استان توسعه‌یافته و مناطق محروم و دورافتاده از این نعمت بزرگ الهی برخوردار باشند.

انتهای پیام/ع

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: نعمت گاز طبیعی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: