موج رسا

تومی کوره آ مهاجم مدنظر برانکو امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد.

کد خبر: ۲۰۹۵۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۴

به گزارش موج رسا, سرخپوشان پایتخت تاکنون عملکرد خوبی در نقل و انتقالات زمستانی داشتند و دو بازیکن مدنظر برانکو جذب کردند. در ادامه روند نقل و انتقالات پرسپولیس امروز یک مهاجم اسپانیایی در تمرینات این تیم شرکت کرد که قرار است بعد از تایید نهایی برانکو این بازیکن با سرخپوشان پایتخت قرارداد ببندد. 

تومی کوره آ مهاجم 32 ساله سابقه بازی در تیم های تندریف، لوگرونف و رایندورف دارد و  در سال 2015 در راپیدوین بازی می کرد. این بازیکن در دسته اول اتریش در 98 بازی 43 گل و 21 پاس گل داده و در بوندس لیگا هم در 65 بازی 17 گل و 9 پاس گل در کارنامه دارد و در تیم راپیدوین هم در 2 بازی که به میدان مسابقه رفته 1 گل زده است. 
 
پندار خمارلو مدیر رسانه ای پرسپولیس ضمن تائید این موضوع گفت: مهاجم اسپانیایی با نظر برانکو  در تمرینات تیم شرکت کرده تا اگر از لحاظ فنی مورد تائید سرمربی تیم قرار گرفت با وی قرارداد ببندیم. 
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: جذب یک مهاجم در دستور کار برانکو است تا نقطه ضعف تیم در امر گلزنی برطرف شود. مهاجم اسپانیایی امروز نخستین تمرین خود را با تیم ما انجام داد و برانکو در روزهای آینده تکلیف این بازیکن خارجی مشخص می کند.
 
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: