موج رسا
رئیس هیئت کشتی استان زنجان:

رئیس هیئت کشتی استان زنجان با اشاره به مسابقات جام جهان‌پهلوان تختی گفت: در این دوره از مسابقات 3 کشتی‌گیر زنجانی به میدان می‌روند.

کد خبر: ۲۰۹۶۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴

احمدرضا حافظی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه حضور سه ورزشکار زنجانی در رقابت‌های جام جهان پهلوان تختی اظهار کرد: میثم نصیری، میثم حیدری و محمد نادری در رقابت‌ها جام جهان‌پهلوان تختی حضور می‌یابند.

وی با اشاره به این سه ورزشکار آمادگی کاملی برای حضور در این رقابتها دارند، تصریح کرد: در حال حاضر این سه ورزشکار زنجانی در اردوی تیم ملی حضور دارند.

رئیس هیئت کشتی استان زنجان با بیان اینکه با توجه به شرایط فیزیکی و روحیه خوب این سه ورزشکار تقریبا می‌توانیم بگوییم که از ورزشکاران زنجانی در سکوی قهرمانی حضور خواهند داشت، گفت: تمرینات این ورزشکار به صورت مرتب انجام می‌شد و این ورزشکاران با آمادگی فیزیکی خوب در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت.

حافظی همچنین وضعیت فعلی هیئت کشتی استان زنجان مناسب عنوان کرد و افزود: در حال حاضر ما بیشتر بر روی نوجوانان، جوانان و نونهالان سرمایه گذاری می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه با وجود مشکلات در تمام مسابقات در همه رده‌های مختلف حضور پررنگی داشتیم گفت: در بحث جذب استپانسر برای این هیئت نیز در حال مذاکره به شرکت‌های مختلف هستیم.

براساس گزارش فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی جام تختی روزهای 30 دی و اول بهمن ماه با حضور کشورهای مطرح جهان و به صورت تیم به تیم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: