موج رسا
رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان زنجان:

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان زنجان تمرکز بر مباحث اقتصادی و ایجاد زمینه برای رشد اقتصادی ،اولویت اول دولت عنوان کرد و گفت: رویکرد سازمان صنعت،معدن و تجارت بررسی و رفع موانع تولید در داخل استان است.

کد خبر: ۲۰۹۷۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۵

به گزارش موج رسا, ناصر فغفوری رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در دیدار با فرماندار و صاحبان صنایع و معادن شهرستان سلطانیه اظهار کرد: کشورهایی که توان بالای اقتصادی دارند تاثیر گذاری بیشتری در تحولات منطقه ای و بین المللی دارند .

وی تصریح کرد: در حوزه صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان، تمامی شاخص های مقایسه ای رشد مناسبی را نشان می دهد .

فغفوری تصریح کرد: افزایش سرمایه گذاری صنعتی و معدنی،کاهش تعدیل سازی نیروی انسانی در کارخانجات ، کاهش نرخ بیکاری و افزایش تعداد بیمه های اجباری که عمدتا در حوزه صنعت و معدن ایجاد گردیده نمونه ای از نتایج مثبت  اقدامات برنامه ریزی شده در حوزه تولید و تجارت استان است.

وی با اشاره به اینکه تلاش می شود تا قبل از پایان سال ، واگذاری زمین در شهرک صنعتی سلطانیه آغاز شود عنوان کرد: شهرک  صنعتی سلطانیه با توجه به شرایط جغرافیایی و امکانات زیربنایی مزیت مناسبی جهت رشد صنعتی این منطقه است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار داشت: واحدهای بزرگ صنعتی در شهرستان سلطانیه مستقر است که میزان بالایی از سرمایه گذاری صنعتی را برخوردارند.

وی ادامه داد: ورود شرکت  GTI و اجرای طرح های توسعه این شرکت در شهرستان سلطانیه،   نوید بخش  افزایش اشتغال زایی بخش صنعت خواهد بود .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شهرستان سلطانیه رتبه اول ساماندهی اصناف بدون مجوز را به خود اختصاص داده است یادآور شد : در حوزه اصناف شهرستان سلطانیه تلاش می شود با راه اندازی 7 الی 8 اتحادیه صنفی زمینه راه اندازی اتاق اصناف فراهم شود.

فغفوری خاطر نشان ساخت : رویکرد سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ،بررسی و رفع تمامی موانع در داخل استان است و تلاش میشود از ارجاع موارد کاری به مرکز خودداری گردد.

در این جلسه خالقی فرماندار شهرستان سلطانیه با بیان اینکه مهمترین و اصلی ترین مسیر تحقق اهداف کشور در برنامه های اقتصادی ایجاد رونق در بخش صنعت ،معدن و تجارت است افزود : حضور مدیران استانی در شهرستان و دیدار با فعالان حوزه تولید و تجارت شهرستان در زمینه رفع موانع تولید مثمر ثمر خواهد بود.

وی تصریح کرد : رفت و آمدهای مکرر سرمایه گذاران به ادارات ،انرژی انجام فعالیت در تولید و اشتغال را از آنان سلب می نماید که تلاش میکنیم این موارد در شهرستان سلطانیه به حداقل برسد .

خالقی یادآور شد : بار سنگین تحریم های ظالمانه بر دوش سرمایه گذاران و فعالان حوزه تولید و تجارت کشور بوده است.

فرماندار شهرستان سلطانیه خاطر نشان ساخت : با پیگیری مسایل و مشکلات تولید کنندگان در سطح شهرستان و انعکاس آن به مقامات عالی رتبه کشوری تلاش می شود در مسیر رونق شهرستان قدم برداریم.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برچسب ها: توسعه اقتصاد 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: