موج رسا
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده،فعالیت رسمی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در زنجان از اواسط بهمن آغاز می شود.

کد خبر: ۲۱۰۲۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۴

سیروس میانجی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا,  اظهار داشت : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کشور اعلام موجودیت کرده است و مطابق برنامه ریزی های انجام شده این جبهه در استان زنجان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت این جبهه به صورت رسمی از اواسط بهمن ماه سال جاری در استان زنجان آغاز می شود، تصریح کرد: شورای مرکزی این جبهه در استان زنجان تشکیل شده است.

این مسئول با بیان اینکه در شهرستان ها نیز این جبهه مردمی فعالیت های خود را آغاز کرده است، ادامه داد: این جبهه تلاش می کند تا مردم همچون دوران دفاع مقدس برای کمک به حل مشکلات کشور در صحنه حضور چشمگیری داشته باشند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این جبهه از نیروهای مردمی تشکیل شده است و تلاش می کند در مباحث اجتماعی، فرهنگی و سیاسی فعالیت های خود را انجام دهد.

میانجی بیان داشت: بیشترین هدف این جبهه تقویت همکاری و همگامی مردم برای حل مشکلات جامعه است که در اولویت نخست به برنامه های اجتماعی توجه می شود.

وی با بیان اینکه همه نیروهای انقلاب و دلسوز در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی قرار میگیرند، افزود:جذب نیروهای مخلص و اصیل انقلاب در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برنامه هایی است که توسط این جبهه پیگیری می شود.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: جبهه مردمی زنجان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: