موج رسا
معاون شهردار زنجان:

معاون شهردار زنجان با اشاره به پیشرفت فیزیکی پل سید الشهداء زنجان گفت: روند عملیات اجرایی این پل همچنان انجام میشود و در حال حاضر این پل بیش از 92 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

کد خبر: ۲۱۰۴۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸

سعید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه عملیات نصب پایه‌ها سبب ایجاد ترافیک در این مسیر شده بود اظهار کرد: ترافیک در مسیر زیرگذر پل سیدالشهداء تسهیل شده است.

وی تصریح کرد: به دلیل عملیات اجرایی در سطح سوم پل سیدالشهداء که پیچیدگی های اجرایی زیادی هم داشت زیرگذر این مسیر مسدود شده بود که با اتخاذ تدابیر لازم یک لاین آن بازگشایی شد.

معاون شهردار زنجان با بیان اینکه در پاسخ به امنیت تردد در لاین شمالی زیر پل با توجه به عملیات ساخت رو گذر افزود: لاین شمالی مسیر بازگشایی شده است و بازگشایی این لاین با ایمن سازی توسط داربست انجام شده و تدابیر لازم برای تردد آسان در آن اتخاذ شده است.

وی عرض لاین بازگشایی شده را 6 متر عنوان کرد و گفت: این مسیر بازگشایی شده همانند یک تونل برای تسهیل تردد و کاهش بار ترافیکی در آن نقطه ایجاد شده است.

وی به وضعیت ارتفاع سازه ایجاد شده برای تردد خودروها اشاره و خاطر نشان کرد: ارتفاع مسیر بازگشایی شده 6 متر است و به مسائل پایداری در سازه نیز توجه لازم انجام شده است.

عباسی همچنین در خصوص وضعیت فعلی پل سیدالشهداء ابراز کرد: این پل در شرایط فعلی بیش از 92 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در شرایط فعلی عوامل شرکت مجری در حال فعالیت هستند.

معاون شهردار تاکید کرد: عوامل اجرایی در محل کارگاه مشغول قالب بندی و برخی امور اجرایی تکمیلی هستند و بعد از آن مرحله آرماتوربندی و بتن ریزی بر روی عرشه پل انجام می‌شود.

وی همچنین تاکید کرد که ترخیص کابل‌ها از بندر و انتقال آن به محل کارگاه برای نصب از مراحل پایانی عملیات اجرایی خواهد بود.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: