موج رسا
در پی وضع ناعادلانه درآمد مالیاتی انجام شد؛

مجمع نمایندگان استان زنجان در تذکر کتبی به رئـیس جمهور در خصوص وضع ناعادلانه درآمد مالیاتی و درآمد عمومی سال ۹۶ استان زنجان خواستار بازبینی آن شدند.

کد خبر: ۲۱۰۸۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰

به گزارش  موج رسا, مجمع نمایندگان استان زنجان در تذکر کتبی به رئـیس جمهور در خصوص وضع ناعادلانه درآمد مالیاتی و درآمد عمومی سال ۹۶ استان زنجان خواستار بازبینی آن شدند.

علی وقف چی و فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و طارم، احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده،خاتمی نماینده مردم ماهنشان، عزیزی نماینده مردم ابهر و خرم دره پای این نامه را امضا کرده اند.

در این نامه مجمع نمایندگان استان زنجان ضمن اشاره به وضعیت ناعادلانه درآمد مالیاتی و در آمد عمومی استان زنجان، این موضوع را مغایر با شرایط کسب و کار مردم استان زنجان عنوان کرده اند.

در بخشی از این نامه آمده است؛خروج سرمایه گذاران از استان زنجان و فشار بر اقشار ضعیف و کم در آمد جامعه و تولیدکنندگان از مضرات این موضوع محسوب می شود.

 

*جلسات مختلف برای بررسی موضوع برگزار شده است

علی وقف چی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به وضع ناعادلانه درآمد مالیاتی و درآمد عمومی اظهار داشت: با سازمان مالیاتی کشور جلساتی در این زمینه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین رشد درآمد مالیاتی نسبت به سال 95 در خصوص استان زنجان وضع شده است، افزود: نمایندگان استان به این موضوع معترض بودند.

این نماینده با بیان اینکه با نمایندگان اصناف و اتحادیه طلافروشان جلساتی برگزار شد تا در حد توان بررسی و رفع نقص شود، تصریح کرد: به زودی نتایج این جلسات مشخص می شود.

وقف چی متوسط درآمد مالیاتی کشور را 9.8 عنوان کرد و گفت: این در حالی است که این موضوع برای استان زنجان در بودجه 28 درصد در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان زنجان خواستار بازبینی در این زمینه هستند، تصریح کرد: نامه ای نیز به رئیس جمهور نوشته شده است.

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: