موج رسا
عضو شورای اسلامی شهر زنجان:

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به تأخیر در پرداخت حقوق کارکنان و کارگران شهرداری در چندماهه اخیر از پاسخگو نبودن مسئولان مربوطه در این زمینه انتقاد کرد، گفت: پرداخت حقوق پرسنل شهرداری زنجان وضعیت مناسبی ندارد.

کد خبر: ۲۱۱۲۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵

به گزارش موج رسا, فخرالدین رستمی ظهر امروز در جلسه علنی و رسمی شورای شهر شهرستان زنجان با بیان اینکه شورای اسلامی شهر به عنوان یک نهاد تصمیم گیر در جامعه مدیریت شهری باید پیگیر حقوق شهروندان باشند، اظهار کرد: وظیفه شورای اسلامی شهر صیانت از حقوق شهروندی است.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر مجری اجرای برنامه شهری نیست بلکه وظیفه تصمیم گیری برنامه های شهری را بر عهده دارد، افزود: مشارکت شهروندان سبب افزایش توسعه و بهره‌وری در مدیریت شهری شده و افزایش کارایی و انسجام را به همراه دارد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر زنجان، ساماندهی نیروی انسانی شاغل در شهرداری زنجان، پرداخت حقوق پرسنل شهرداری زنجان و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری زنجان توسط شورای شهر پیگیری می‌شود، بیان کرد: رسیدگی و حل مشکلات مردم در اولویت کاری شهرداری باید قرار گیرد.

رستمی با بیان اینکه به منظور بهبود وضعیت آلودگی هوا که بخشی از آن ناشی از تردد ناوگان عمومی فرسوده شهرداری در سطح شهر است، اظهار داشت: شهرداری زنجان باید برنامه نوسازی و ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر زنجان را در دستور کار قرار دهد.

وی با اشاره به ساماندهی نیروی انسانی شاغل در شهرداری زنجان، تصریح کرد: نیروهای شرکتی شاغل در شهرداری زنجان با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند و ساماندهی و تعیین تکلیف این نیروها امری الزامی و ضروری است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به تأخیر در پرداخت حقوق کارکنان و کارگران شهرداری در چندماهه اخیر از پاسخگو نبودن مسئولان مربوطه در این زمینه انتقاد کرد، گفت: پرداخت حقوق پرسنل شهرداری زنجان وضعیت مناسبی ندارد.

 

* وضعیت پروژه سبزه‌میدان باعث تحت‌الشعاع قرار گرفتن خدمات شهرداری شده است

عباس راشاد، عضو شورای اسلامی شهر زنجان نیز ظهر امروز در جلسه علنی و رسمی شورای شهر شهرستان زنجان با بیان اینکه جانمایی لازم به منظور احداث بازارچه خرید و فروش طیور زنده انجام شده است و مباحث مورد نیاز برای بازارچه مذکور در جلسات متعدد مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، اظهار کرد: از جمله مزایای بازارچه ماکیان حذف واسطه‌ ها در خرید و فروش طیور زنده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر خرید و فروش طیور زنده به صورت غیراصولی و در کمربندی جنوبی انجام می‌شود، افزود: با افتتاح بازار ماکیان این امر در کنترل بیماری ها نیز تاثیرگذار است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه ساماندهی و احداث بازارچه ماکیان نقش تاثیرگذاری در ارائه تولیدات خانگی و محصولات روستاهای اطراف زنجان دارد، تصریح کرد: در حال حاضر محلی که به منظور خرید و فروش ماکیان در نظر گرفته شده است مسائل بهداشتی در حد مطلوب رعایت نمی‌شود.

راشاد با اشاره به تکمیل پروژه سبزه میدان، گفت: عملیاتی شدن این طرح باعث رشد و شکوفایی زنجان می شود.

وی با بیان اینکه شهرداری باید صراحتا اعلام کند که قرار است در این طرح چه اقدامی انجام دهد، اظهار داشت: وضعیت پروژه سبزه‌میدان باعث تحت‌الشعاع قرار گرفتن سایر خدمات شهرداری شده است.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: شهرداری 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: