موج رسا
صبح امروز انجام شد؛

هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان امروز به همراه همکاران خود از پایگاه خبری- تحلیلی موج رسا بازدید کرد.

کد خبر: ۲۱۲۱۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰

به گزارش موج رسا, هدایت صفری در دیدار خود از پایگاه خبری تحلیلی موج رسا عملکرد مجموعه خبری این رسانه را در استان مطلوب دانست و گفت: خبرهای کمیته امداد به صورت مطلوب در این مجموعه خبری انعکاس یافته است.

وی با بیان اینکه موج رسا اخبار قابل اطمینان مخابره می‎کند،تصریح کرد: خبرنگاران موج رسا با اندیشه درست و زیبا اخبار امید بخش را منتشر می کنند و حضور در این رسانه برای عرض خدا قوت به دست اندرکاران این مجموعه بوده است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان در ادامه با تشریح فعالیتهای کمیته امداد تاکید کرد: کمیته امداد استان زنجان در دهه چهارم فعالیت خود توانمندسازی را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده و به دنبال آن است تا با توانمندی سازی جامعه سالانه سبب خروج 10 درصدی افراد از چرخه حمایتی شود. 

وی هدف از توانمندسازی افراد تحت پوشش را از بین بردن فقر بین نسلی در جامعه هدف کمیته امداد دانست و خاطرنشان کرد: شتاب خوبی را در طی سال جاری در زمینه اشتغال مددجویان داشته ایم و تا کنون 869 فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد شده است که تا پایان سال جاری این میزان به 2 هزار شغل خواهد رسید. 

صفری خاطرنشان کرد: 53 درصد از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی استان در روستاها و 47 درصد در شهرها ساکن هستند که 78 درصد از این افراد را زنان تشکیل می دهند. 

این مقام مسئول با اشاره به حمایتهای انجام شده از کارفرمیان در زمینه جذب مددجویان این نهاد خاطرنشان کرد: در صورت جذب مددجویان کمیته امداد، تمامی هزینه پوشش بیمه تامین اجتماعی مددجو در سال اول توسط این کمیته پرداخت ودر سال دوم نیز کمیته امداد 50 درصد هزینه های پوشش بیمه فرد مددجو را پرداخت می کند. 

در ادامه این دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان به سوالات خبرنگار موج رسا پاسخ داد.

انتهای پیام/ک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: