موج رسا

سرمربی تیم‌ملی کشورمان به تمجید از انصاری فرد پرداخت و گفت: سرمربی المپیاکوس در آینده به او بهای بیشتری خواهد داد.

کد خبر: ۲۱۲۲۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱

به گزارش موج رسا, به نقل از سایت SDNAیونان کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی ایران درباره نقش کریم انصاری فرد، مهاجم ملی‌پوش باشگاه المپیاکوس در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه گفت: او بازیکن بزرگی است. او از آن دسته مهاجمانی است که در بازی دائم جا عوض می‌کنند و او با تکنیک و قدرتمند است.

انصاری فرد می‌تواند به تنهایی خط حمله را رهبری کند. می‌دانم که او یکی از بهترین مهاجمان سوپر لیگ یونان است. به نظرم رفتن به المپیاکوس باعث پیشرفت او خواهد شد و او را در مسیر رشد و تعالی قرار خواهد داد.

کی‌روش درباره پائولو بنتو، سرمربی پرتغالی المپیاکوس گفت: من او را خیلی خوب می‌شناسم. او مربی بافکری است و به بازی گروهی ایمان دارد. بله به نظرم او در آینده به انصاری فرد اهمیت و توجه زیادی قائل خواهد شد. این طبیعت کار است او نیاز به زمان دارد تا خود را نشان دهد. بدون شک رقابت برای انصاری در محیطی جدید سخت خواهد بود. با این وجود من معتقدم که انصاری فرد در زمان مناسب به تیمش کمک خواهد کرد.

این اظهارات سرمربی تیم‌ملی کشورمان درحالی بود که انصاری فرد از زمان انتقالش به المپیاکوس در دو بازی اخیر تیمش در لیست 18 نفره هم قرار نگرفته است و بنتو، سرمربی پرتغالی المپیاکوس از او به عنوان مهاجم سوم خود عنوان کرده بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: مشرق نیوز

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: