موج رسا
رئیس پلیس مواد مخدر استان زنجان:

رئیس پلیس مواد مخدر استان زنجان با اشاره به برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در زنجان گفت: برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری معتادان در زنجان ادامه دارد.

کد خبر: ۲۱۲۵۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳

به گزارش موج رسا, سرهنگ " علي آزادي " در ديدار با دبير شوراي مبارزه با مواد مخدر استان زنجان اظهار داشت: براساس ارزيابي ستاد مبارزه با مواد مخدركشور ، پليس مبارزه با مواد مخدر استان در 10 ماهه سال جاري در اجراي طرح تشديد برخورد با خرده فروشان مواد مخدر رتبه دوم كشور ي را كسب كرده است.

وی تصریح کرد: بر اساس اعلام ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور، استان زنجان در بحث تشديد بر خورد با خرده فروشان مواد مخدر ، رتبه دوم كشوري را كسب كرده است.

وي، با اعلام اينكه برخورد با خرده فروشان و سوداگران مرگ از اولويت هاي فرماندهي انتظامي استان زنجان است، خاطر نشان كرد : در 10 ماهه سال جاري در سطح استان از سوداگران و قاچاقچيان مواد مخدر بيش از1 تن و 195 كيلو انواع مواد مخدر كشف شده است.

فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به اينكه كشف مواد مخدر در 10 ماهه سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال قبل در سطح استان سه درصد رشد داشته است بيان داشت : در اين مدت 33 باند مواد مخدر شناسايي و متلاشي شده است.

اين مقام ارشد انتظامي استان زنجان با بيان اينكه به منظور ريشه كن كردن پديده مواد مخدر همه اقشار جامعه بايد نقش داشته باشند خاطر نشان كرد: در 10 ماهه سال جاري از باند ها و قاچاقچيان مواد مخدر در استان ،363دستگاه خودرو سبك و سنگين توقيف شده است .

سرهنگ " آزادي " به كشف انواع قرص هاي مواد مخدر نيز اشاره كرد و خاطر نشان كرد : در 10 ماهه سال جاري از سود جويان و قاچاقچيان بيش از 805 هزار و 760 قرص و روان گردن هاي حاوي مواد مخدر كشف شده است.

وي با بيان اينكه بيشترين مواد مخدر كشف شده در 10 ماهه سال جاري از نوع ترياك و هروئين بوده است بيان داشت : در سطح استان 915 معتاد پر خطر و متجاهر در طرح پاكسازي نقاط آلوده و جمع آوري معتادان ، به مراكز بازپروري معرفي شده اند.

سرهنگ " آزادي " به تداوم اجراي پاكسازي نقاط آلوده و جمع آوري معتادين اشاره و بيان داشت : بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس مي تواند گام موثري در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: