موج رسا
معاون ورزش و جوانان استان زنجان:

معاون ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه در 9 ماهه سال جاری بیش از ۳7 هزار ورزشکار در استان زنجان بیمه ورزشی شده اند، گفت: از این تعداد بیش از 25 هزار ورزشکار مرد و بیش از 13 ورزشکار زن هستند.

کد خبر: ۲۱۳۰۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷

محمدعلی حمزه ‌پور در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, بیمه ورزشکاران را اولویت و یک ضرورت انکار ناپذیر برای ورود به عرصه های ورزشی دانست و اظهار کرد: اخذ کارت بیمه ورزشی برای ورزشکاران باید از سوی مسئولان هیات ها و باشگاه ها جدی گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه هر ورزشکار باید از بدو ورود به اماکن ورزشی و آغاز فعالیت خود تحت پوشش بیمه ورزشی قرار بگیرد، افزود: بيمه ورزشي راهكاري حمايتي براي ورزشكاران آسیب دیده است.

معاون ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه اخذ کارت بیمه ورزشی در این استان باید رشد و توسعه یابد تا ورزشکاران بتوانند هنگام آسیب دیدگی از مزایای آن بهره مند شوند، تصریح کرد: در 9 ماهه سال جاری بیش از 25 هزار ورزشکار مرد و بیش از 13 ورزشکار زن بیمه شده اند.

حمزه ‌پور با بیان اینکه از مدیران باشگاه ها، سرپرستان تیم ها، مربیان و بازیکنان شاغل در تیم ها و رشته های مختلف ورزشی، رئیسان هیأت های ورزشی می خواهم که به هیچ عنوان موضوع بیمه ورزشی را به تاخیر نیاندازند، اظهار داشت: آگاه نبودن ورزشکاران از مزایای کارت بیمه ورزشی باعث شده است تا آمار ورزشکاران بیمه شده در حد انتظار بالا نرود که به حتم با تلاش هیات پزشکی ورزشی، هیات های ورزشی و باشگاه داران می توان به هدف مورد نظر رسید.

وی با اشاره به اینکه هیات پزشکی ورزشی موظف به ارائه خدمات درمانی به ورزشکاران است و این موضوع نباید نادیده گرفته شود، گفت: باشگاه های ورزشی زنجان باید ورزشکاران را زیر چتر حمایت بیمه ورزشی قرار دهند و این نیز مستلزم دریافت کارت بیمه از هیات پزشکی ورزشی است.

معاون ورزش و جوانان استان زنجان بر اخذ کارت های بیمه ورزشی از سوی ورزشکاران تاکید کرد و افزود: در 9 ماهه سال جاری بیش از ۳7 هزار ورزشکار در استان زنجان بیمه شدند.

انتهای پیام/ پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: بیمه ورزشکاران 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: