موج رسا
با معرفی برگزیدگان؛

سومین جشنواره شکوه شکیبایی با معرفی نفرات برگزیده امشب به کار خود پایان داد.

کد خبر: ۲۱۳۴۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

به گزارش موج رسا, این جشنواره با حضور استاندار زنجان، معاون حقوقی وزیر ارشاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان زنجان برگزار شد.

بر اساس آرای هیأت داوران در بخش شعر فارسی نغمه مستشار نظامی از کیش، رضا نیکوکار از رشت، محمد مهدی امیری از زنجان، سید جواد میرصفی از قم، شکیبا غفاریان از شاهرود و پیام جهانگیری از اردبیل مقام نخست تا پنجم را کسب کردند.

همچنین در بخش شعر ترکی نیز سید ضیاء موسوی از زنجان، ناصر دوستی از زنجان، وحید طلعت از ارومیه،  رحمت خدا کرمی از قیدار، ابوالفضل ایمانی از زنجان، بهنام مهدی‌نژاد از ارومیه رتبه‌ های نخست تا پنجم را کسب کردند.

در بخش داستان فارسی نیز اسامی نفرات اول تا پنجم شامل سمانه خلف‌زاده از قم، سید مهرداد موسویان از همدان، مرضیه پژوهان‌فر از تهران ، عبدالرزاق پور‌عاطف از اهواز و  سودابه حمزه‌ای از تهران است.

بر اساس رای هیأت داوران در بخش داستان ترکی هیچ اثری حائز رتبه‌های اول، دوم و سوم نبوده و در این بخش از حمیدرضا بازرگانی و شعبان کریمی از زنجان به عنوان نفرات چهارم و پنجم با اهدای لوح و جایزه نقدی تقدیر شد.

در بخش دلنوشته فارسی زهرا  شرفی از نیشابور، مهتاب بناییان بروجنی از بروجن اول و دوم، عفت خادمی از نیشابور و ناهید رفیعی به صورت مشترک سوم، نسرین سلیمانی از زنجان چهارم و آرش مهرزادیان از زنجان پنجم شد.

بر اساس رای هیأت داوران در بخش دلنوشته ترکی کسی حائز مقام نخست و دوم نشده و در همین بخش سیده فرحناز هاشمی از تکاب و سیده فاطمه موسوی سوم و چهارم شدند.

در بخش مقاله نیز هیأت داوران برای نفر نخست انتخابی نداشته اما در همین بخش ابراهیم صالحی حاجی‌آبادی از تهران، اسماعیل محمدپور از رشت دوم و سوم، سلمان ولی‌محمدی از طارم و معصومه صابری از قم به صورت مشترک چهارم، الهه هادیان از تهران و هاشم اندیشه از مشهد به صورت مشترک پنجم شدند.

همچنین در این مراسم از کتاب چاپ شده سال قبل با حضور جمعی از مسئولان رونمایی شد.

گفتنی است، طبق آمار اعلام شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان امسال بیش از 750 اثر به دبیرخانه سومین جشنواره شکوه شکیبایی ارسال شده بود که بیشترین آثار نیز از استان زنجان و در بخش شعر فارسی بوده است.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: شکوه شکیبایی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: