موج رسا
اسماعیل آذر:

مدیر گروه ادبیات فارسی سازمان فرهنگی اکو گفت: در زندگیم فقط به ترک ها حسادت کرده ام که دارای زبان شیرینی هستند و من بلد نیستم.

کد خبر: ۲۱۳۴۲
تاریخ انتشار: جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵

به گزارش موج رسا, اسماعیل آذر در مراسم اختتامیه سومین جشنواره شکوه شکیبایی اظهار داشت: برنامه مشاعره سومین جشنواره شکوه شکیبابی با حضور علاقه مندان از استان های مختلف کشور برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه هر وقت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دعوتم به زنجان زنگ زده است بی درنگ پذیرفته ام، گفت: به مردم زنجان علاقه وافری دارم و حضور در کنار این مردم را مغتنم می شمارم.

مدیر گروه ادبیات فارسی سازمان فرهنگی اکو با اشاره به برگزاری برنامه مشاعره به عنوان بخش جانبی سومین جشنواره شکوه شکیبایی، ادامه داد: این مراسم به میزبانی زینبیه اعظم زنجان برگزار شد.

آذر با اشاره به حضور پرشور خانواده های زنجان در برنامه مشاعره، بیان داشت: مردم این دیدار علاقه وافری به شعر و ادبیات دارند.

وی با بیان اینکه در نهایت نیز چهار نفر از 30 نفر شرکت کننده در این برنامه به مرحله اختتامیه راه یافتند، افزود: مردم زنجان هنر دوست هستند.

وی با تقدیر از علاقه ‌مندی جوانان زنجانی به شعر، بیان داشت: در برگزاری برنامه مشاعره شور خاصی در بین مردم زنجان وجود داشت.

 مدیر گروه ادبیات فارسی سازمان فرهنگی اکو شاعران جوان را محصول فرهنگی استان زنجان عنوان کرد و گفت: برگزاری چنین برنامه هایی می تواند زمینه رشد استعدادهای جوانان را فراهم کند.

آذر با اشاره به علاقه مندی خود به زبان ترکی، گفت: به مردم خوی قول داده ام که زبان ترکی را یاد بگیرم.

وی ادامه داد: من فقط به ترک زبانان به دلیل زبان شیرینی که دارند، حسادت می کنم.

گفتنی است، مراسم اختتامیه جشنواره شکوه شکیبایی با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری، دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور، استاندار زنجان، نماینده ولی فقیه در استان زنجان، معاون دادگستری کل  استان زنجان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، تعدادی از مدیران کل استان زنجان برگزار شد.

همچنین کتاب دومین جشنواره شکوه شکیبایی در این مراسم رونمایی شد.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: