موج رسا
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خبر داد

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: از سال 90 تاکنون، 77 پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم استان زنجان اجرا شده است.

کد خبر: ۳۱۲۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۶

به گزارش موج رسا, سردار جهانبخش کرمی امروز در مراسم افتتاح پروژه های محرومیت زدایی استان زنجان اظهار کرد: اجرای پروژه های محرومیت زدایی با تاکیدات مقام معظم رهبری برای محرومیت زدایی و خدمت به مردم از سوی بسیج سازندگی عملیاتی شده است.

وی با اشاره به اینکه از سال 90 تاکنون 77 پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم استان زنجان اجرایی شده است، افزود: این پروژه ها با همکاری بسیج سازندگی سپاه و قرارگاه خاتم الانبیا و قرب کوثر در استان زنجان احداث شده است.

فرمانده سپاه انصارالمهد(عج) استان زنجان ادامه داد: 17 باب مسجد در شهرستان های استان زنجان در قالب این طرح احداث شده است.

وی با اشاره به احداث هفت مورد خانه عالم و چهار مورد خانه بهداشت تصریح کرد: احداث 2 باب کتابخانه در روستاهای استان، 32 مورد غسالخانه، 10 مورد سازماندهی آب روستایی، ساماندهی یک مورد گلزار شهدا، احداث 2 مورد مجموعه ورزشی و یک مورد احداث پایگاه مقاومت بسیج از دیگر پروژه های محرومیت زدایی است.

وی با اشاره به فعالیت های مجموعه بسیج سازندگی استان برای آبرسانی به روستاهای کم آب و خشکسال استان تصریح کرد: این پروژه ها در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

پایان پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: