موج رسا
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تاکید کرد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان بر ضرورت تبیین ارزش های انقلاب اسلامی به نسل جوان تاکید کرد.

کد خبر: ۳۴۶۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۰

   حجت الاسلام اذن الله خدایی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, اظهار کرد: نشست بانوان فعال و عرصه‌های فرهنگی و دینی در زنجان برگزار می‌شود

وی افزود: فراخوان موسسات قرآنی تحت پوشش سازمان تبلیغات اسلامی استان 20 بهمن ماه با حضور سید محمد حسین طباطبایی در امامزاده سید ابراهیم زنجان برگزار خواهد شد.

این مسئول به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ارتقای جایگاه زنان در جامعه و هویت بخشی به زنان دستاورد مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: توسعه فرهنگی ، آموزشی و علمی دستاورد دیگر انقلاب است.

حجت الاسلام خدایی گفت: باید ارزشهای انقلاب برای نسل جوان تبیین شود و در این میان باید برنامه های دهه فجر با قوت بیشتری برگزار شود.

وی افزود: در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان برنامه های خود را از 11 بهمن ماه در استان شروع کرده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: گفتمان امام خمینی (ره) و انقلاب به تعداد 10 مورد در مدارس دخترانه زنجان اجرا می‌شود.

حجت الاسلام خدایی با بیان اینکه کتاب آشنایی با اندیشه و سیره امام خمینی(ره) در بین کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی توزیع می‌شود گفت: مسابقه آنلاین با رویکرد ضرورت شناخت انقلاب اسلامی ایران برگزار می‌شود.

وی به برگزاری مسابقه احکام برای نوجوانان اشاره کرد و افزود: این برنامه در روز 16 بهمن ماه جاری در شهرستان خرم‌دره برگزار می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان دیدار با خانواده شهدای انقلاب ،مسابقه مقاله نویسی درباره ایثار و شهادت در شهرستان خرم‌دره ، دیدار با اعضای هسته‌های فرهنگی جوان به تعداد 40 هسته در مناطق مختلف استان در روز 17 بهمن ماه را از برنامه های این سازمان در دهه فجر یاد کرد. 

وی یادآور شد: با پیروزی انقلاب قمار خانه ها در کشور جمع آوری شد و همچنین افراد اراذل که برای مردم مزاحمت ایجاد می کردند همه از بین رفتند و امروز این مکان های فساد جای خود را به مراکز فرهنگی و دینی داده اند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی جوانان امروز در همه عرصه ها افتخار آفرین هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: