موج رسا
معاون فرهنگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تاکید کرد

معاون فرهنگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در برنامه های دهه فجر تاکید کرد.

کد خبر: ۳۴۶۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۴

  ابوالفضل طهماسبی در گفت و گو با خبرنگارموج رسا,اظهار کرد: نشست‌های بصیرتی مختلف با موضوع امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود.

طهماسبی ادامه داد: در نشست‌های بصیرتی دهه فجر امسال از سخنرانان و بزرگان ویژه‌ای با موضوع استکبار و استکبارستیزی استفاده می‌شود.

وی دیدار مسئولان با خانواده‌های شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های دهه فجر اعلام کرد و ادامه داد: فیلم‌های «جشنواره عمار» در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج استان زنجان اکران می شود.

معاون فرهنگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه به مناسبت دهه فجر مسابقات کتابخوانی مختلفی در سطح استان زنجان برگزار می‌شود، تصریح کرد: محفل انس با قرآن با حضور بسیجیان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب، سخنرانان مذهبی استان که مقرر بود در مراسمات دهه فجر سخنرانی کنند به تهران برای آموزش موضوعات مختلف اعزام شده اند، اضافه کرد: امسال محوریت برنامه های دهه فجر استکبار ستیزی است.

معاون فرهنگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه تبیین اهداف شوم استکبار در راستای مبارزه با انقلاب اسلامی و کشور در محوریت امسال برنامه های دهه فجر است، اذعان داشت: امید است با اجرای برنامه های مختلف نسل جوان به طور بهتری با اهداف عالیه انقلاب آشنا شوند.

این مسئول در ادامه با اشاره به برخی از برنامه های اجرایی معاونت فرهنگی استان طی دهه فجر تصریح کرد: یکی از مهم ترین برنامه ها در این دهه برگزاری نمایشگاه کتاب است.

وی با اشاره به اینکه در نمایشگاه مذکور کتاب هایی در خصوص انقلاب و امام خمینی (ره)در معرض دید عموم قرار می گیرد، اضافه کرد: این کتابها با 50 درصد تخفیف ارائه  خواهد شد.

این مسئول اظهار کرد: نمایشگاه کتاب در سطح نواحی و شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه برنامه رژه موتورسواران نیروهای مسلح از مزار تا مزار در نخستین روز دهه فجر برگزار شد، بیان داشت: زنگ انقلاب در پایگاه‌های مقاومت بسیج مدارس استان زنجان نواخته شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: