موج رسا
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: دشمنان با وجود آمادگی نیروهای نظامی جرات تعدی به کشور را ندارند.

کد خبر: ۴۰۵۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۳۱

سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت‌ و گو با موج رسا اظهار کرد: تشکیل سپاه پاسداران با صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) همواره منشا خدمات ارزشمند در کشور شده است.

وی با بیان اینکه با تشکیل سپاه همه برنامه ریزی های کشور با توجه به این نیرو انجام می شد، افزود: در حال حاضر نیز سپاه کارکرده های خود را حفظ کرده است.

 فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب برای حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی، نیروی انقلابی سپاه را به منظور مقابله با انواع توطئه های دشمنان تشکیل دادند.

وی با بیان اینکه امام راحل در سال 1358 رسما فرمان تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به شورای انقلاب صادر کردند، یادآور شد: امام خمینی (ره) در دوم اردیبشهت ماه سال 1358 فرمان صادر کردند و سپاه تشکیل شد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه سپاه در شرایطی تشکیل شد که در همه نقاط کشور ضد انقلاب و عناصر باقیمانده از رژیم طاغوت دست به اقدامات ضد امنیتی، ترور، تخریب، انفجارها، درگیری‌ها و ناامنی‌ها می زدند، تصریح کرد: سپاه برای مقابله با توطئه های دشمنان از نیروهای تاثیر گذار در روند انقلاب اسلامی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه سپاه در دوران بعد از انقلاب در بحران‌ ها و پاسداری از انقلاب هموراه نقش خود را بی بدیل ارائه کرده است، یادآور شد: این نیرو در طول دوران دفاع مقدس نیز با ایثار فداکاری و جانبازی در برابر دشمنان ایستادگی کرده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به فعالیت های سپاه در عرصه های سازندگی خاطرنشان کرد: سپاه از متن مردم و از جامعه و فرزندان انقلابی مردم تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه در برنامه‌های فرهنگی در مقابله با تهاجم فرهنگی یکی از برنامه‌های اصلی و اساسی بسیجیان و پاسداران مقابله با جنگ نرم دشمنان است، افزود: در این زمینه‌ بسیجیان در صحنه‌های مختلف جنگ نرم مشغول مبارزه با دشمنان هستند.

سردار کرمی از فعالیت گردان‌های عاشورا، الزهرا، کوثر، گردان‌ های واکنش سریع بیت المقدس و گردان‌ های امام حسین در زنجان خبر داد و گفت: همه نیروها از آمادگی لازم برای مقابله با توطئه های دشمنان برخوردارند.

وی ادامه داد: سپاه با تمام و قدرت آماده دفاع از نظام و انقلاب است.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: