موج رسا

سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان با خانواده شهید هنرمند، محمد حسین تجلی دیدار کرد.

کد خبر: ۴۳۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۷

به گزارش موج رسا، شورای مرکزی سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان در ادامه برنامه های دیدار با خانواده های شهدای هنرمند زنجان، با خانواده شهید تجلی دیدار کرد.

گفتنی است در این دیدار رئیس سازمان بسیج هنرمندان با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای هنرمند استان زنجان اظهار کرد: دیدار با خانواده های شهدای هنرمند از برنامه های جانبی این جشنواره است.

سید جواد هاشمی تصریح کرد: سازمان بسیج هنرمندان به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جمع آوری آثار شهدا اقدام به برگزاری برنامه دیدار با خانواده شهدای هنرمند کرده است.

وی با بیان اینکه تنها راه انتقال فرهنگ دوران دفاع مقدس جمع آوری آثار شهدا و انتقال آن به نسل جدید جامعه است، افزود: متاسفانه از سوی دستگاه ها و سازمان های مختلفی اقدام به جمع آوری آثار شهدا می شود، اما این آثار در اختیار جامعه قرار نمی گیرد.

این مسئول یکی از برنامه های سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان را ارائه آثار شهدای هنرمند استان در فضای مجازی اعلام کرد.

وی با بیان اینکه اطلاعات لازم در حال حاضر از شهدای استان در اختیار نیست، افزود: راه اندازی وبلاگ های شهدای هنرمند گامی موثر در این زمینه است که استان زنجان پیشگام شده است.

هاشمی از اطلاع رسانی برنامه های دیدار این سازمان با خانواده های شهدای هنرمند خبر داد و گفت: اولویت سازمان معرفی شهدای هنرمند به جامعه است.

گفتنی است، شهید محمد حسین تجلی، هنرمند نویسنده است که در تاریخ چهارم اسفند ماه سال 65 در منطقه شلمچه در عملیات کربلای پنج به شهادت رسید.

این شهید هنرمند متولد چهارم خرداد سال 41 و دانشوی تربیت معلم تهران بود.

وی در روستای قره بولاغ سلطانیه نیز تدریس می کرد.

سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان در گامی رو به جلو با خانواده های شهدای هنرمند استان دیدار و آثار مربوط به شهدای هنرمند را جمع آوری می کند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: