موج رسا
معاون مجمع امور صنفی استان زنجان خبر داد

معاون نظارت و بازرسی مجمع امور صنفی استان زنجان گفت: طی شهریور ماه سال ‌جاری بیش از 13 هزار و 700 فقره بازرسی از واحدهای مختلف صنفی استان زنجان انجام شده است.

کد خبر: ۴۳۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۴

مشهود شریفی در گفت‌ و گو با موج رسا اظهار کرد: مجموع بازرسی ‌های صورت گرفته طی شهریور ماه گذشته از واحدهای صنفی مختلف عمده و خرده در شهرستان زنجان 9 هزار و 810 فقره بوده است.

وی با اشاره به اینکه یک‌ هزار و 884 فقره بازرسی از واحدهای صنفی مختلف شهرستان ابهر طی شهریور ماه سال ‌جاری صورت گرفته است، افزود: 750 مورد بازرسی نیز از واحدهای صنفی شهرستان خرم‌ دره انجام شده است.

معاون نظارت و بازرسی مجمع امور صنفی استان زنجان با اشاره به 619 فقره بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان خدابنده تصریح کرد: یک ماه گذشته از واحدهای مختلف صنفی شهرستان ایجرود بازرسی شده است که این میزان 475 فقره بوده است.

وی یادآور شد: 185 مورد بازرسی از واحدهای صنفی مختلف عمده و خرده ‌فروش شهرستان ماهنشان صورت گرفته است.

شریفی با بیان اینکه مجموع گزارشات دریافتی توسط مجمع امور صنفی استان زنجان طی شهریور ماه سال‌ جاری 208 فقره است، گفت: 71 فقره از این گزارشات در شهرستان زنجان دریافت شده است.

وی با اشاره به اینکه 82 مورد از گزارشات دریافتی توسط مجمع امور صنفی استان زنجان از شهرستان ابهر بوده است، افزود: 20 فقره گزارش و شکایت مردمی نیز از شهرستان خدابنده دریافت شده است.

معاون نظارت و بازرسی مجمع امور صنفی استان زنجان با بیان اینکه یک‌ هزار و 467  فقره پرونده تخلف توسط مجمع امور صنفی استان زنجان طی شهریور ماه سال ‌جاری تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: یک‌ هزار و 233 فقره از این پرونده‌ ها متعلق به شهرستان زنجان است.

وی با اشاره به اینکه 60 فقره پرونده تخلف طی شهریور ماه سال‌ جاری در شهرستان ابهر تشکیل شده است، گفت: مجموع پرونده ‌های تخلف تشکیل شده در شهرستان خدابنده نیز 110 فقره است.

شریفی تعداد پرونده‌های تخلف تشکیل شده توسط مجمع امور صنفی استان زنجان را در شهرستان 33 فقره اعلام کرد و افزود: بازرسی های لازم در طول سال از واحدهای صنفی انجام می شود.

وی گفت: با بازرسی هایی که از سوی مجمع امور صنفی انجام می شود واحدهای متخلف شناسایی و برخورد لازم با آنها انجام می شود.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: