موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: بیانات رهبری در خصوص اردوهای راهیان نور نشان دهنده اهمیت برگزاری این اردوها است.

کد خبر: ۴۳۷۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۴

سردار جهانبخش کرمی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار موج رسا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اردوهای راهیان نور اظهارکرد: تاثیرگذاری این اردوها موجب شده مقام معظم رهبری در این خصوص به مسئولان تذکر دهند.

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش دشمن ساقط کردن نظام اسلامی بود، تصریح کرد: توطئه های مختلفی از جمله تخریب،تحریم، انفجار و کشتار دانشمندان و علما و افراد تاثیرگذار جامعه به این منظور از سوی دشمن انجام می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه بعد از ناکامی دشمن در توطئه علیه نظام اسلامی جنگ هشت سال به نظام تحمیل شد، بیان داشت: دلاورمردی های رزمندگان اسلام و مردم نگذاشت دشمنان به اهداف خود دست یابند.

وی با اشاره به اینکه در طول هشت سال دفاع مقدس توطئه های دشمنان علیه نظام ادامه داشت، افزود: نظام اسلامی هشت سال در برابر همه توطئه ها،تجهیزات، تسلیحات دشمنان مقاومت کرد.

سردار کرمی با بیان اینکه رزمندگان و مردم در خط مقدم دفاع از نظام اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکردند، ادامه داد: رهبری داهیانه امام خمینی (ره) موجب پیروزی رزمندگان در مقابل ابرقدرت های شرق و غرب که به صدام کمک می کردند، شد.

وی با بیان اینکه ضروری است حماسه سازی های رزمندگان به نسل جوان جامعه منتقل شود، یادآور شد: اردوهای راهیان نور به عنوان تاثیرگذارترین برنامه فرهنگی کشور در این زمینه توانسته نقش خود را به خوبی ایفا کند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه حماسه هشت سال دوران دفاع مقدس با برگزاری اردوهای راهیان نور به نسل جوان جامعه منتقل می شود، افزود: نسل های مختلف جامعه با حضور در این اردوها ازنزدیک با آنچه در دوران دفاع مقدس گذشته است، آشنا می شوند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: