موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: شعار سال ارتقای فرهنگی و اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.

کد خبر: ۴۴۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۸

سردار جهانبخش کرمی در گفت وگو با خبرنگار موج رسا،در زنجان با بیان اینکه مردم ایران همواره به نظام، انقلاب و ارزش های آن پایبند هستند، افزود: تحقق حماسه سیاسی این موضوع را به خوبی تایید می کند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه در سال گذشته به حماسه اقتصادی با وجود برنامه ریزی های انجام شده نرسیدم، تصریح کرد: نیاز بود امسال نیز با تدبیر مقام معظم رهبری اقتصاد یکی از پایه های اصلی شعار سال باشد.

وی با بیان اینکه مبارزه استکبار به ویژه آمریکا در طول 35 سال گذشته بر علیه نظام از بعد اقتصادی بوده است، بیان داشت:تحریم ها و فشارهای اقتصادی برای به زانو درآوردن مردم ایران اعمال شده است.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه نظام اسلامی از اقتدار در صحنه های بین المللی برخوردار است، یادآور شد: نظام اسلامی باید از نظر اقتصادی نیز از پایه های قوی برخوردار باشد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مسائل حساس جامعه امروز مسائل اقتصادی است، ادامه داد: کشور دارای ظرفیت های لازم برای ارتقای اقتصادی است که باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.

سردار کرمی با بیان اینکه کشور ایران از نظر منابع انسانی و ذخایر غنی شرایط مطلوبی دارد، افزود: باید مردم و دولت برای عبور از گردنه اقتصادی از این ظرفیت ها بیشتر استفاده کنند.

 

سردار کرمی

 

وی بر ضرورت توجه به شکوفایی اقتصادی تاکید کرد و یادآور شد: توجه به ظرفیت ها و تولیدات داخلی برای شکوفایی اقتصادی ضروری است.

این مسئول با بیان اینکه باید به تولیدات داخلی و نیروی انسانی کشور برای تحقق شعار اقتصاد تکیه کرد، خاطرنشان کرد: باید اقتصاد مقاومتی به خوبی در جامعه پیاده شود تا نظام اسلامی پیشرفت های چشمگیری در زمینه اقتصاد داشته باشد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه طی 35 سال گذشته مردم با خداباوری و خود اتکایی پله های ترقی را پیموده اند، تصریح کرد: مردم در تحقق شعار نیز می توانند با عزم ملی مشکلات را پشت سر گذاشته و موفقیت های لازم را کسب کنند.

وی نقش بسیج و سپاه را در تحقق شعار سال برجسته دانست و افزود: از سال گذشته بسیج با حضور در صحنه اقتصاد مقاومتی موفقیت های چشمگیری را کسب کرده است.

این مسئول با اشاره به اجرای 400 طرح اقتصاد مقاومتی در زنجان تصریح کرد: در سال جاری نیز با توجه به تاکیدات رهبری در خصوص اقتصاد، بسیج و سپاه آماده حضور جدی تر در این عرصه است.

 

*طنین صدای بسیج موجب تعالی جامعه می شود

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان طنین صدای بسیج را در جامعه موجب پیشرفت و تعالی آن جامعه عنوان کرد و افزود: حضور بسیج موجب می شود تا چشم طمع جهانخوران به فرموده امام خمینی (ره) از کشور برچیده شود.

وی با اشاره به اینکه بسیج همواره با در صحنه بودن توانسته موفقیت های چشمگیری به دست آورد، بیان داشت: فعالیت های بسیج در مسائل اقتصادی، فرهنگی،اجتماعی، امنیتی، دفاعی چشمگیر بوده و هر گاه مردم بسیجی وار در صحنه حضور یافته اند، موفقیت های بیشتری را کسب کرده اند.

سردار کرمی با بیان اینکه بسیج با احساس تکلیف همواره در صحنه حضور دارد، ادامه داد:شعار سال نیز به همت بسیج تحقق می یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مقوله فرهنگ در جامعه افزود: مقام معظم رهبری از چند سال گذشته نسبت به این موضوع حساسیت ایجاد کرده و مسئولان را از وضعیت فرهنگی جامعه مطلع کرده اند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه مسائل فرهنگی باید همواره از اولویت های کشور باشد، تصریح کرد: آشنایی مردم با فرهنگ عاشورایی، اسلامی و انقلابی ضروری است.

وی با بیان اینکه دشمنان توطئه های مختلفی را در زمینه مسائل فرهنگی به جامعه تحمیل می کنند، تصریح کرد: باید فرهنگ ناب اسلامی به خوبی در جامعه پیاده شود.

سردار کرمی با اشاره به اینکه توجه به فرهنگ موجب قطع دست دشمنان به ارزش های اسلامی می شود، خاطرنشان کرد: فرهنگ ناب اسلامی موجب شده تا اسلام ناب محمدی بعد از گذشت یک هزار و 400 سال از ظهور اسلام همچنان در جهان حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری در زمینه فرهنگ باید در سال جاری بیشتر مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: توجه به مسائل فرهنگی از سوی مقام معظم رهبری نشان از اهمیت این موضوع دارد.

این مسئول با بیان اینکه در طول هشت سال دوران دفاع مقدس رزمندگان و مردم ایران با فرهنگ عاشورایی و اسلامی در مقابل دشمنان ایستادگی کردند،افزود:‌باید امروز هم با این فرهنگ به مقابله با توطئه های دشمنان پرداخت.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ عاشورایی موجب شد تا اقشار مختلف در دوران دفاع مقدس حضور چشمگیری داشته باشند، بیان داشت: بعد از انقلاب نیز مردم ایران به برکت همین فرهنگ در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کردند.

سردار کرمی کمرنگ کردن ارزش های دینی، اسلامی،باورها و اعتقادات مردم را هدف دشمنان عنوان کرد و گفت: در دیدار مقام معظم رهبری با مجلس خبرگان دغدغه های رهبری از مسائل فرهنگی جامعه ارائه شد.

وی وظیفه مردم و مسئولان را توجه به مسال فرهنگی دانست و افزود: همه وظیفه داریم از عاشورایی و انقلابی دفاع کنیم.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه دشمنان برای فرهنگ منحط خود خط قرمزهایی دارند، ادامه داد: باید در دفاع از فرهنگ ناب اسلامی نیز به خاطر حساسیت موضوع از همه توان استفاده کرد.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: