موج رسا
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با موج رسا:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگوی اختصاصی با موج رسا گفت: مسئولان باید در خصوص وضعیت دانایی فر اطلاع رسانی کنند چرا که هنوز وضعیت این فرد مشخص نشده است.

کد خبر: ۴۹۳۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۵

محمد اسماعیلی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار موج رسا با اشاره به عدم تایید زنده بودن دانایی فر اظهار کرد: هنوز منبع خاصی به صورت رسمی شهادت وی را تایید نکرده است.

وی با اشاره به اینکه هنوز اسیری وی نیز به درستی معلوم نشده است، خاطرنشان کرد: باید صحت و سقم این موضوع از سوی مسئولان مشخص شود.

این مسئول با بیان اینکه مسئولان کشور در حال پیگیری این موضوع  هستند، بیان داشت: تایید نهایی باید توسط مسئولان صورت گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت سپاه در عرصه های مختلف اظهار کرد: نیروهای سپاهی با اعتقاد راسخ به اسلام دارای روحیه انقلابی هستند.

وی با بیان اینکه نیروهای سپاه ویژگی های خاص خود را از امام خمینی (ره) به ارث برده اند، تصریح کرد: اعتقاد راستین به اسلام ناب محمدی از ویژگی های سپاه است.

این مسئول با اشاره به اینکه سپاه به منظور حمایت از نظام اسلامی و حفظ دستاوردهای آن همواره در صحنه بوده است، تصریح کرد: سپاه تا کنون در هر عرصه ای که وارد شده موفق بوده و فداکاری نیروهای سپاهی موجب پیروزی در عرصه های مختلف شده است.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: