موج رسا
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان خبر داد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان با تشریح برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان در تابستان امسال گفت: 17 هزار نفر در برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد زنجان حضور دارند.

کد خبر: ۵۷۵۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۸

مرتضی مقدمی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار کرد: همزمان با آغاز فصل تعطیلات برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال 17 هزار تن از اعضای کانون ها تحت پوشش این برنامه ها قرار می گیرند، ادامه داد: در همین راستا اردوی آموزشی اندیشه های آسمانی با حضور بیش از 100 نفر از اعضای فعال کانون های مساجد استان زنجان در قالب کارگاه های آموزشی در مشهد مقدس برگزار می شود.

وی از برگزاری همایش ریحانه آفرینش با موضوع "حجاب و عفاف" خبر داد و افزود: این همایش نیز در قالب کارگاه های آموزشی و با حضور اساتید مجرب در استان برگزار می شود.

مقدمی همچنین به طرح بزرگ آسمانیها در بیش از 200 کانون فرهنگی و هنری اشاره کرد و افزود: این طرح با اجرای 20 عنوان کلاس مختلف در رشته های خوشنویسی، طراحی، نقاشی، کلاس های آموزشی، مهارتهای زندگی، وبلاگ نویسی و تولید محتوی دینی و قرآنی و اردوهای علمی و فرهنگی برگزار می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از برگزاری مسابقه خاطره نویسی با عنوان"تابستان من" خبر داد و افزود: کتاب های آموزشی و مذهبی در این فصل به کانون های فرهنگی و هنری ارسال می شود.

وی با اشاره به برگزاری سیر مطالعاتی آثار شهید مطهری با همکاری بنیاد بین المللی صدرا در کانون فرهنگی و هنری شهید شهریاری ادامه داد: در همین راستا هسته های علمی و پژوهشی تشکیل م شود.

برگزاری کلاس های آموزش فنی و حرفه ای مطابق با نیاز منطقه جهت آشنایی نوجوانان با مشاغل و تشکیل حلقه های معرفتی با موضوعات پاسخ به شبهای روز و تبین مسائل اعتقادی و احکام با محوریت 60 حلقه تربیتی چهره به چهره از دیگر برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان عنوان شد.

پایان پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: