موج رسا
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خبر داد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری همایش مبلغان در زنجان خبر داد و گفت: این همایش ۷۰۰نفری ویژه مبلغان وعلما روز یکم تیر ماه در حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود‌.

کد خبر: ۵۹۳۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۷

حجت‌ الاسلام اذن‌ الله خدایی در گفت ‌و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به برگزاری همایش مبلغان در آستانه ماه رمضان اظهار کرد:‌ هدف از این همایش آماده سازی و تغذیه فکری روحانیان برای اعزام به مناطق مختلف است.

وی با بیان اینکه در همایش مبلغان کتابچه‌ هایی به منظور بهره بردن از برکات فیض معنوی در بین روحانیون به عنوان توشه راه توزیع می‌ شود، خاطرنشان کرد: یک هزار و 200 مبلغ به مناطق مختلف استان اعم از شهرستان‌ ها و روستاها اعزام می ‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: مبلغان اعزامی به مناطق مختلف در طرح اوقات فراغت تابستانی که برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان مقاطع مختلف اجرا می‌شود همکاری می‌کنند.

حجت ‌الاسلام خدایی مساجد را مکان برگزاری طرح اوقات فراغت تابستانی اعلام کرد و افزود: جوانان و نوجوانان فارغ شده از تحصیل در ایام تابستان در این مکان‌ها با احکام الهی آشنا می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری طرح اوقات فراغت تابستانی آشنایی دانش آموزان با قواعد و معارف قرآنی است، افزود: به منظور فیض بردن از برکات این ماه 100 پایگاه برای آشنایی دانش آموزان در سراسر استان برپا شده است.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: