موج رسا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برای موفق بودن یک مجموعه خصوصی همه باید دست در دست هم دهند.

کد خبر: ۵۹۳۵
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۴

به گزارش موج رسا, مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در راستای بازدید های دوره ای، از شرکت تولیدی ارس زنجان بازدید کرد.

در این بازدیدها که به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی صورت پذیرفت غریوی به ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی به منظور حضور ورقابت در بازار های جهانی تاکید کرد.

وی افزود: برای موفق بودن یک مجموعه خصوصی همه باید دست در دست هم دهند تا آن مجموعه توسعه پیدا کند و به یک مجموعه پویا و نمونه تبدیل شود که خوشبختانه شرکت ارس زنجان یکی از بارزترین و موفق ترین این مجموعه هاست.

این مسئول اظهار داشت‌: با توجه به اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور، این مهم می تواند در راستای عدم واردات به کشور و دور زدن تحریم ها کارگشا و موثر باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تاثیرات مطلوب برنامه های ورزشی و فرهنگی در روحیه کارکنان و در نتیجه بهره وری بیشتر، از اعلام آمادگی این اداره کل برای همکاری در این زمینه با شرکتهای تولیدی خبر داد.

در ادامه این بازدید مدیرعامل شرکت ارس زنجان ضمن تشکر از حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان درگزارشی اجمالی به معرفی شرکت ارس زنجان پرداخت.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: