موج رسا
رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان زنجان:

رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان زنجان از تشديد نظارت پليس بر واحدهاي صنفي خبر داد و گفت: پليس با واحدهاي صنفي كه مقررات و ضوابط قانوني را رعايت نكنند، برابر قانون برخورد مي كند.

کد خبر: ۵۹۹۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۰

به گزارش موج رسا, سرهنگ معرفت الله جوزي افزود: پاسخگويي به نيازهاي درون بخشي و صنفي ، اصناف و تامين امنيت پايدار براي آنها و نيز تنظيم ارتباط في مابين آنها با ساير اشخاص جامعه در عرصه هاي امنيتي و انتظامي ضرورت وجود نظارت بر اماکن عمومي را از سوي پليس اجتناب ناپذير نموده است.

وي از تشديد مبارزه با تخلفات صنفي در استان خبر داد و گفت: با اجراي طرح مشتركي متشكل از " ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي ، پليس راهور و فرماندهي انتظامي شهرستان زنجان نظارت و برخورد با واحد هاي صنفي متخلف تشديد مي شود.

جوزي خاطر نشان كرد : پليس همانند سال هاي گذشته طرح هاي كنترل و نظارتي مختلفي از جمله طرح كنترل و نظارت بر واحدهاي صنفي بازي هاي رايانه ايي ، مراكز اقامتي ، سفره خانه ها و چايخانه ها ، دكه هاي حاشيه شهر ، لوازم آرايشي و بهداشتي ، آرايشگران زنانه ، عرضه محصولات فرهنگي ، طلافروشان ، لباس فروشان و غيره را به مرحله اجرا مي گذارد.

رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي فرماندهي انتظامي استان زنجان تصريح كرد : اصناف هم در حوزه كاري خود با عمل به توصيه ها و هشدار هاي ارائه شده از طرف پليس سهم خود را در امنيت ايفا مي كنند.

اين مقام انتظامي با اشاره به نزديكي ماه مبارك رمضان تاكيد كرد : ضرورت دارد به منظور رعايت حرمت ماه مبارك رمضان ،صنوف به ويژه اغذيه فروشان ساماندهي و همكاري ها در اين زمينه گسترش يابد .

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: