موج رسا
رابط کانون های فرهنگی و هنری مساجد طارم خبر داد

رابط کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان طارم گفت: 23 باب کانون فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان طارم وجود دارد که از این تعداد 21 باب فعال هستند.

کد خبر: ۶۱۰۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۹

به گزارش موج رسا, منوچهر شعبانی در جلسه هماهنگی برنامه های اوقات فراغت که با حضور مدیران مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان طارم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: 23 باب کانون فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان طارم وجود دارد که از این تعداد 21 باب فعال هستند.

وی با اشاره به برنامه های این مراکز در طول سال بالاخص در فصل تابستان ادامه داد: در این شهرستان کانون تخصصی مشاوره نیز فعالیت می کند.

این مقام مسئول به تقارن ماه مبارک رمضان با برنامه های اوقات فراغت اشاره کرد و یادآور شد: در همین راستا کلاس های آموزشی در رشته های قرآن، احکام، بازیگری، خوشنویسی، طراحی، کامپیوتر، معرق کاری، سفالگری و گلدوزی در سطح کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان طارم برگزار می شود.

به گفته شعبانی، دوره های آموزشی مذکور در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و جذب قشر جوان جامعه به سمت مساجد است و امید می رود با توجه به تدابیر دولت خدمتگزار بتوان گامی مثبت در جهت ارتقاء شاخص های فرهنگی و هنری برداشت.

همچنین در ادامه هر یک از مسئولان کانون ها ضمن ارائه برنامه های خود در جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان در سطح شهر و روستاها تصریح کردند: تمام تلاش ما برای این است تا با تکیه بر اجرایی کردن برنامه ها در کانونها باعث ارتقاء شاخص های فرهنگی و دور نگه داشتن قشر جوان از مواد دخانی و اعتیاد که عامل اصلی آن خالی بودن اوقات فراغت افراد است جلوگیری نمائیم.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: