موج رسا
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: سقوط هواپیمای مسافربری ایران توسط ناوگان امریکا سندی برای جنایت های آمریکا محسوب می شود.

کد خبر: ۶۱۵۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۲

محمد اسماعیلی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به سالروز حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران اظهار کرد: متاسفانه آمریکا هر جا که کم آورده است برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای مختلف استفاده کرده است.

وی با بیان اینکه در حادثه سقوط هواپیمای ایران توسط ناو آمریکایی 290 نفر از هموطنان نظام اسلامی به شهادت رسیدند، خاطرنشان کرد: این جنایت آمریکا هیچ گاه از ذهن مردم ایران پاک نمی شود.

این مسئول با اشاره به اینکه تنها جرم این افراد ایرانی بودنشان بود، بیان داشت: متاسفانه این افراد به همین جرم توسط ناو آمریکایی مورد هدف قرار گرفتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکائی ها در طول تاریخ از این فعالیت ها بسیار انجام داده اند، تصریح کرد: سکوت جامعه بین الملل در این خصوص جرم بزرگی محسوب می شود.

اسماعیلی با اشاره به اینکه در شرایط فعالی کشورهایی که توان دفاعی ندارند هیچ امیدی به سازمان های بین المللی ندارند، تصریح کرد: این جنایات در تاریخ به نام آمریکا نوشته شده است و دولتمردان آمریکایی باید پاسخگوی آن باشند.

وی با بیان اینکه يكي از اسناد بزرگ جنايت آمريكا، شليك به هواپيماي مسافربري خطوط هوايي ايران است، بیان داشت: سردمداران آمریکا باید پاسخگوی این جنایت باشند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: