موج رسا
از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان

از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان،برنامه های روز قدس در زنجان اعلام شد.

کد خبر: ۶۲۳۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۲

به گزارش موج رسا, سید سعید حسینی امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس با اشاره به اهمیت این روز در نظام اسلامی اظهار کرد: حمایت از آرمان‌ های فلسطین هدف راهپیمایی روز قدس است.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با شناخت دقیق موضوع فلسطین در مقابل اقدامات ددمنشانه رژیم غاصب اسرائیل مقابله کرد، افزود: امام راحل با اعلام آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز مردم ایران را به همراهی با مردم مظلوم فلسطین دعوت کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان  زنجان یادآور شد:‌از بین رفتن  غده سرطانی اسرائیل به عنوان مولود نامشروع آمریکایی و انگلیسی با وحدت مردم در روز قدس امکان پذیر است.

حسینی در روز قدس را روز حمایت از آرمان‌ های مردم فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: سخنران راهپیمایی روز قدس در زنجان، سردار آسودی، معاون فرهنگی و تبلیغات نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران است.

وی با بیان اینکه  این مراسم از ساعت 10.30 در زنجان آغاز می شود، افزود:  راهپیمایی مردم از میدان قائم آغاز و در مصلی خاتمه می یابد.

وی بر ضرورت پاک‌سازی مسیر اصلی راهپیمایی روز قدس از سوی شهرداری زنجان تاکید کرد و گفت: سازمان اتوبوسرانی در زمینه ایاب و ذهاب مردم اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

این مسئول از برگزاری نمایشگاه‏ در روز قدس خبر داد و افزود: این نمایشگاه‎ شامل تصاویری از خیز ش‏های کشورهای اسلامی منطقه و تصاویر مردم فلسطین در زمینه انتفاضه فلسطین است.

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان روز قدس را نمايش وحدت و يكپارچگی جهان اسلام در موضوع قدس و فلسطين دانست و گفت: بايد رويكردها و راهبردهاي امام خمینی (ره) و مقام ‌معظم رهبری در خصوص موضوع قدس در برنامه‌ ها برجسته شود.   وی با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی از سوی صندوق ‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) زنجان گفت: برگزاری ايستگاه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان و برگزاری مسابقات مختلف از دیگر برنامه های این روز است.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: