موج رسا
دبیر جمعیت ایثارگران استان زنجان:

دبیر جمعیت ایثارگران استان زنجان گفت: برنامه های خوب دولت گذشته می تواند راهگشای دولت تدبیر و امید باشد که در این زمینه ضروری است اقدامات لازم انجام شود.

کد خبر: ۶۲۵۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۹

حسین عبادتی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار کرد: سفرهای استانی دولت گذشته از اقدامات مطلوبی بود که به نظر می رسد دولت تدبیر و امید می تواند ادامه دهد.

وی با اشاره به اینکه با برگزاری این سفرها، دولتمردان در جریان امور قرار می گرفتند، ادامه داد: در حال حاضر وزیر بهداشت این سنت حسنه را به خوبی ادامه می دهد.

دبیر جمعیت ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه سفرهای استانی اعتماد سازی مردم را به دنبال دارد، افزود: وزیر بهداشت با کار جهادی این سنت را در دولت جدید پایه گذاری کرده است که ضروری است سایر دولتمردان نیز از این سنت استفاده کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه در زمینه مسکن نیز اقدامات دولت گذشته مطلوب بود، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت نامطلوب مسکن، دولت می تواند طرحی جدید در این زمینه ارائه کند.

دبیر جمعیت ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه ارائه مسکن به مستضعفین جامعه سنت حسنه ای است که نباید فراموش شود، خاطرنشان کرد: دولت می تواند در قالب طرحی بهتر از افرادی که مسکن ندارند، حمایت کند.

عبادتی بهسازی راه های کشور را از دیگر اقدامات قابل تقدیر دولت گذشته دانست و افزود: خوشبختانه در این زمینه گام های مطلوبی برداشته شده است.

وی با بیان اینکه اینگونه حرکت ها باید ادامه یابد، افزود: انتظار مردم از دولت جدید حذف معایب دولت گذشته و توجه به محاسن و اقدامات ضروری برای جامعه است.

این مسئول بر ضرورت حل مشکلات مردم در زمینه های مختلف تاکید کرد و گفت: باید دولت پشتیبانی بیشتری از مردم داشته باشد.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: