موج رسا

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: متاسفانه ماهواره خانواده ها را تیررس برنامه‌ های شوم خود قرار داده است.

کد خبر: ۶۳۸۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۳

سردار علیرضا صالحی در گفتگو با خبرنگار موج رسا با اشاره به آسیب های ماهواره در زندگی خانواده های ایرانی اظهار کرد: ماهواره یک ابزار شیطانی است.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه ماهواره خانواده ها را تیررس برنامه‌ های شوم خود قرار داده است، خاطرنشان کرد: ترویج برنامه های ضد اخلاقی و ترویج روابط نادرست از برنامه های ماهواره است.

این مسئول با اشاره ماهواره ارزش های دینی را زیر سوال می برد، خاطرنشان کرد: مبارزه جدی با ماهواره  ماموریت اصلی پلیس است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه ماهواره یک ابزار مهم مهم برای مقابله با فرهنگ اسلامی و دینی است، خاطرنشان کرد: وظیفه دستگاه های فرهنگی برای مقابله با آسیب های ماهواره ضروری است.

سردار صالحی با اشاره به اینکه متاسفانه شبکه های ماهواره به علت جذابیتی که دارند افراد را به سمت خود می کشند، تصریح کرد: باید برنامه ها و شبکه هایی در رسانه ملی تدارک دیده شود که قابلیت رقابت با شبکه های ماهواره را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه ماهواره بنیان خانواده را سست می‌کند گفت: متاسفانه ماهواره اخلاق اسلامی و فرهنگ ارزشهای دینی را تحت تاثیر قرار می دهد.

این مسئول با اشاره به آسیب های ماهواره و گسترش استفاده از آن در جامعه تاکید کرد: باید مردم با با آسیب های ماهواره آشنا شوند.

سردار صالحی گسترش فرهنگ برهنگی و بدحجابی، افزایش آمار طلاق در جامعه را از آسیب های ماهواره عنوان کرد.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: