موج رسا
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان خبر داد

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: کتاب فرصت آفتابی مجموعه ای از اشعار شعرای استان زنجان پس از ماه مبارک رمضان در استان زنجان رونمایی می شود.

کد خبر: ۶۵۸۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۹

جعفر محمدی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار کرد: کتاب فرصت آفتابی مجموعه ای از اشعار 86 شاعر استان زنجان با حضور مسئولان کشوری و استانی رونمایی می شود.
محمدی همچنین به برگزاری جشنواره تئاتر استانی از (13 تا 17 مرداد) امسال در استان زنجان خبر داد و افزود: در این جشنواره گروه های تئاتر از استان زنجان حضور خواهند داشت.
به گفته معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، امسال در بخش جوایز علاوه بر اهداء جوایز مربوطه به 2 گروه از راه یافتگان به مرحله منطقه ای، جوایز نقدی به مبلغ هر گروه 30 میلیون ریال اهداء می شود.
محمدی همچنین به اجرای برنامه مروری بر آثار سینمایی یکی از کارگردانان مطرح کشور در اواخر مرداد امسال اشاره کرد و افزود: کارگردان مورد نظر نهایی نشده است، ولی در این برنامه سه فیلم از این کارگردان به نمایش در می آید که در یکی از این اکران ها کارگردان مورد نظر در جلسه نقد و بررسی با حضور منتقدان فیلم و سینما حاضر خواهد شد.
وی همچنین به برپایی نمایشگاه ناشران کتاب از(6 تا 12 شهریور) امسال در محل نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه از ناشران سراسر کشور حاضر خواهند شد.
این مقام مسئول همچنین به جشنواره علمی و پژوهشی منزلت خانواده و سبک زندگی در فرهنگ رضوی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: این جشنواره نیز (6 شهریور) با حضور پژوهشگران و محققان سراسر کشور در فرهنگسرای امام خمینی(ره) استان زنجان برگزار می شود.
پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: