موج رسا
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: روز قدس روز حماسی و سرنوشت‌ساز برای جامعه اسلامی و روز نابودی رژیم غاصب صهیونیستی می‌شود.

کد خبر: ۶۵۸۵
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۰

سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت‌ و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: روز قدس برای همیشه در جهان اسلام زنده خواهد بود و مسلمانان جهان همیشه از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و به جنایات رژیم صهیونیستی اعتراض می ‌کنند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی رژیم نامشروع و غده سرطانی در خاورمیانه است، خاطرنشان کرد: مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس انزجار خود را از اعمال این رژیم اعلام می کنند.

وی با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی در طول سال‌ های گذشته نیز جنگ‌ های مختلف چند روزه را علیه مردم مظلوم فلسطین به راه انداخته است،افزود: امسال رژیم غاصب رمضان مردم مظلوم غزه را به رمضان خونین تبدیل کرده است.

این مسئول بر ضرورت افشای چهره خبیث رژیم صهیونیستی در جهان تاکید کرد و گفت: باید همه رسانه ‌ها و کشورهای جهان از جنایات وحشتناک رژیم صهیونیستی آگاه شوند.

سردار کرمی با بیان اینکه مقاومت و اراده مردم مظلوم فلسطین شکست ناپذیر است، افزود: مسلمانان با احساس تکلیف در برابر مردم مظلوم فلسطین فردا در صحنه حاضر میشوند.

وی با اشاره به اینکه مردم استان زنجان نیز حضور گسترده ای در راهپیمایی روز قدس خواهند داشت، بیان داشت:سپاهیان و بسیجیان استان نیز با صدور بیانیه هایی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرده اند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: