موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: ویران کردن خانه مردم بی گناه و بی دفاع غزه جنایت جنگی محسوب می شود و باید این جنایت ها محکوم شده و دست متجاوزان قطع شود.

کد خبر: ۶۷۶۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۴

سردار جهانبخش کرمی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به جنایت های رژیم غاصب اسرائیل در نوار غزه بر ضرورت حمایت از مردم مظلوم این منطقه تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه جنایت جنگی در نوار غزه روی می دهد، خاطرنشان کرد:‌ این جنایت ها در مقابل سکوت مجامع بین المللی و برخی کشورهای عربی خود فروخته انجام می شود.

 

 

این مسئول با بیان اینکه رژیم جعلی اسرائیل با حمایت آمریکای جنایتکار این اقدامات ددمنشانه را انجام می دهد، خاطرنشان کرد: بمباران مدارس و مساجد از اقدامات ددمنشانه این رژیم محسوب می شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه ویران کردن خانه مردم بی گناه و بی دفاع غزه جنایت جنگی محسوب می شود، ادامه داد: این جنایت ها باید محکوم شده و دست متجاوزان قطع شود.

سردار کرمی با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر نسبت به مردم نوار غزه جنایت های بیشماری را مرتکب می شوند، تصریح کرد: مقاومت تنها راه مردم نوار غزه است.

وی با اشاره به اینکه سکوت کشورهای عربی بدترین جنایت محسوب می شود، افزود: باید مجامع بین اللملی به وظایف خود در قبال مردم غزه عمل کنند.

این مسئول بر ضرورت محکومیت اقدامات رژیم جعلی اسرائیل در غزه تاکید کرد و گفت: حامیان این رژیم جعلی نیز جنایتکار هستند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به حضور حماسی مردم زنجان در راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: مردم زنجان و ایران به وظیفه خود در قبال مردم غزه عمل کردند و باید کشورهای دیگر از مردم ایران یاد بگیرند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: