موج رسا
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: صداقت، تعهد، بصیرت و بیان حقایق از ویژگی‌های خبرنگاران است و این قشر در خط مقدم دفاع از ارزشها قرار دارند.

کد خبر: ۶۸۲۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۱

آراض ضیایی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به نقش رسانه ها در تنویر افکار عمومی جامعه خاطرنشان کرد: خبرنگاری عشق است و عشق به اطلاع رسانی موجب می شود تا این قشر با درک اهمیت خبر و خبر رسانی موفق عمل کند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و دولت هستند، تصریح کرد: خبرنگاران چشم تیز بین جامعه هستند بنابراین به رسالت خود عمل کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه خبرنگاری شغل نیست، افزود: خبرنگاران سفیران هدایت جامعه محسوب می شوند.

ضیایی بیان داشت: خبرنگاران در جامعه رسالت بسیار بزرگی بر دوش دارند و در این میان خبرنگاران استان زنجان در اطلاع رسانی درست و شفاف به مردم بسیار فعال هستند.
وی صداقت،  تعهد، بصیرت و بیان حقایق را از ویژگی‌های خبرنگاران دانست و افزود: خبرنگاران در خط مقدم دفاع از ارزشها قرار دارند.

این مسئول با بیان اینکه خبرنگاران در زمینه اطلاع رسانی نقش برجسته ‌ای دارند، افزود: خبرنگاران با انعکاس اخبار به مردم کار بزرگی انجام می دهند.

رئیس شورای شهر زنجان یادآور شد: خبرنگاران باید با هوش و درایت خود مطالب مفید و مهم را مجزا کرده و مردم را در جریان امور  جامعه قرار دهند و در راستای از بین بردن مشکلات جامعه به خوبی قلم بزنند.

وی از تشکیل اتاق فکر خبرنگاران و شورا خبر داد و گفت: در این اتاق های قکر از ظرفیت ‌های فکری خبرنگاران استفاده می شود.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: