موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان:

فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان از برگزاری 1000 عنوان برنامه در سراسر استان در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت:‌برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده است.

کد خبر: ۶۸۶۱
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰

سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به اجرای برنامه های مختلف در طول هفته دفاع مقدس در استان زنجان اظهارکرد: برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده است.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول این هفته خاطرنشان کرد: مسبقات نقاشی، اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور و دیدار با خانواده های شهید دوران دفاع مقدس از برنامه های این هفته محسوب می شود.

این مسئول از برگزاری رژه نیروهای نظامی و انتظامی در این هفته خبر داد و افزود: تدفین دو تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس  از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این هفته است.

 فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان با اشاره به بازنمایی عملیات بدر تصریح کرد: این بازنمایی به دلیل حضور برجسته رزمندگان زنجانی صورت می گیرد.

سردار کرمی در ادامه گفت: هدف از باز نمایی عملیات بدر شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت جوانان آن روز به جوانان امروز است.

وی خاطرنشان کرد: سپاه انصار المهدی چند سال متوالی است که عملیاتهایی را که جوانان زنجانی در آنها حضور پر رنگ داشتند را باز نمایی می کند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: در این عملیات بسیار مهم و حساس شهید رستمخانی و شهید اشتری حضور بسیار پر رنگی داشتند که باید ایثار آنها در اذعان عمومی به خوبی اطلاع رسانی شود.

سردار کرمی تاکید کرد: همچنین در هفته دفاع مقدس دو شهید گمنام در ورزشگاه امام علی (ع) دفن خواهند شد.

وی تصریح کرد: همچنین در این هفته اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی از 15 مهرماه شروع می شود که تاکنون با خورد خوبی داشته است.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: باید رسانه ها در هفته دفاع مقدس در انعکاس برنامه ها همکاری لازم با سپاه انصار المهدی را داشته باشند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: