موج رسا
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان خبر داد

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: بیش از 2 هزار همایش در خصوص دعوت مردم به حضور گسترده در انتخابات در سال گذشته از سوی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان برگزار شد.

کد خبر: ۶۹۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۸

به گزارش موج رسا, سردار جهانبخش کرمی در چهارمین جشنواره استانی مالک اشتر که در قالب تجلیل از مدیران برتر رده‌ها و نواحی سپاه انجام شد، اظهار کرد: افرادی که در بسیج خدمت می‌کنند، سرباز ولایت هستند و باید توجه ویژه ای نسبت به اصول اعتقادی داشته باشند.

وی با اشاره به انجام نظارت بر اموری که کارکنان و پاسداران انجام می دهند، بیان کرد: نظارت و بازرسی بر اقداماتی که انجام می شود، نظارت دارند و این نظارتها نباید موجب ناراحتی دیگران شود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه با تاکید بر داشتن اشرافیت بر امور کاری توسط کارکنان و پاسداران اظهار کرد: کارکنان و پاسداران باید به همه امور کاری خود مسلط باشند.

این مسئول نظامی در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط سپاه استان طی سال گذشته تصریح کرد: سال 92، سال حساسی برای کشور و به ویژه بسیجیان و سپاهیان بود.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری طی سال گذشته افزود: همین موضوع اهمیت کاری سپاهیان را افزایش داد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه سپاه در این بازه زمانی بر اساس ماموریت های خود و رسالتی که بر عهده داشت، اقدامات لازم را انجام داد، تصریح کرد: در این راستا بیش از 2 هزار همایش برگزار شد که همین همایش ها نیز تاثیر بسزایی در حضور باشکوه مردم در انتخابات داشت.

این مسئول با اشاره به انجام روشنگری های لازم توسط سپاه در زمینه حضور باشکوه مردم در انتخابات اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش های انجام شده انتخابات در صحت و امنیت برگزار شد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه داشتن اعتقادات دینی مهم ترین شرط در موفقیت است، بیان کرد: ما اگر اعتقادات دینی داشته باشیم، همه چیز داریم و این رمز پیروزی بر دشمنان است.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در معاونت فرهنگی سپاه استان، بخش عقیدتی سپاه استان، اقدامات بسیجیان در حلقه های صالحین و .... اظهار کرد: خوشبختانه همه حوزه ها ونواحی در بخش های مختلف موفق عمل کرده اند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم از مسئولان فرماندهان و حوزه های ناحیه مقاومت بسیج که عملکرد موفقی طی سال گذشته داشتند، تقدیر شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: