موج رسا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در گفتگو با موج رسا خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از ایجاد کانون انجمن‌ های صنفی کارفرمایی در استان زنجان خبر داد و افزود: استان زنجان نیز به عنوان تنها استانی که این کانون در آن فعال نبود نسبت به راه اندازی کانون مذکور اقدام کرده است.

کد خبر: ۶۹۲۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۷

احمد غریوی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا، به تشریح عملکرد این دستگاه در دولت تدبیر و امید اشاره و اظهار کرد: در طول یک سال گذشته تثبیت نرخ ارز و کنترل و مهار تورم در جامعه ملموس بوده است.
وی به ایجاد فضای امید و نشاط و اوضاع اقتصادی روبه بهبود کشور اشاره کرد و یادآور شد: این فضا موجب افزایش میزان سرمایه گذاری در کشور و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید خواهد شد.

این مقام مسئول یا اشاره به اقدامات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان گفت: استان زنجان به عنوان سومین استان کشور ارائه خدمات الکترونیکی به بازنشستگان را در دستور کار خود قرار داده است. 

وی با بیان اینکه ارتباط مستقیم مدیران و مسئولان این نهاد با مردم و مخاطبین در دستور کار است، افزود: احصاء فعالیت‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی از دیگر اقداماتی می باشد که در این سازمان انجام شده است.

غریوی بر ضرورت به توجه و تمرکز بر شهرستان های تابعه استان و تشکیل هیئات تشخیص و حل اختلافات کارگری و کارفرمایی تاکید کرد و افزود: ایجاد فضای امید و نشاط با تاسی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید در این اداره جاری شده است.

وی تکریم ارباب رجوع و توسعه اتحادیه‌ها و تشکل‌های تعاونی و کارفرمایی در استان را مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: در چند ماه اخیر اتحادیه تعاونی شهرستانی در زنجان تشکیل شده است.
غریوی به دیگر اقدامات برجسته این نهاد اشاره کرد و افزود: استان زنجان توانسته است رتبه دوم را در توسعه کمی و کیفی تشکل‌ها ازآن خود کند.‌

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی در استان زنجان خبر داد و افزود: استان زنجان نیز به عنوان تنها استانی که این کانون در آن فعال نبود نسبت به راه اندازی کانون مذکور اقدام کرده است.

وی توزیع نشریه الکترونیکی تدبیر را از دیگر اقدامات این دستگاه اجرایی عنوان کرد و افزود: این نشریه در راستای انعکاس رویدادها و اخبار مرتبط با حوزه کار، رفاه و تعاون دایر شده است.

این مقام مسئول همچنین به حمایت از شرکت‌های تعاونی با ارائه تسهیلات بانکی اشاره کرد و گفت: امسال 73 میلیارد تومان برای طرح‌های اشتغالزایی و 4 میلیارد و 400 میلیون تومان برای کسب و کار خانگی به استان زنجان اختصاص یافته است.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: